Препоръчайте ми качествен бебефон

  • 1 790
  • 26
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Каква марка и модел бебефон да си купя?

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз съм ползвала и все още ползвам (вече повече от 2 години) само един бебефон. Филипс. За модела няма смисъл да го пиша (то не го и знам наизуст де Wink), защото май вече не е в производство. Но за марката ти препоръчвам- Филипс Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 558
Аз съм ползвала и все още ползвам (вече повече от 2 години) само един бебефон. Филипс. За модела няма смисъл да го пиша (то не го и знам наизуст де Wink), защото май вече не е в производство. Но за марката ти препоръчвам- Филипс Peace
Присъединявам се!  newsm10  И аз ползвам моя Филипс от толкова време. Има много голям обхват и не предава всички звуци и шумове в стаята, а само тези, които "ти трябват" Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 101
Нашият е Giordani:
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1246
Върши работа  thumbsup

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 102
Нашият също е Филипс,работи с батерии и може де се включи в тока,препоръчвам ти да гледаш да не е само на батерии,че доста често трябва да се сменят  Wink

# 5
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Нашият също е Филипс,работи с батерии и може де се включи в тока,препоръчвам ти да гледаш да не е само на батерии,че доста често трябва да се сменят  Wink
Абсолютно. Аз отделих Нели от малка да спи сама в нейната си стая и би било много неприятно псред нощ да се разписка устройството, че са му свършили батериите.

# 6
  • Мнения: 11 818
Филипс!  newsm10

# 7
  • Мнения: 998
Моят пък е на Бертони. И за нуждите, които имам ми стига абсолютно. Ползвам го вече година и 3 месеца без никакъв проблем Peace

# 8
  • Мнения: 959
Бебе Комфорт - за мен те са най-добрите!

# 9
# 10
  • Мнения: 22 733
Нашият също е Филипс,работи с батерии и може де се включи в тока,препоръчвам ти да гледаш да не е само на батерии,че доста често трябва да се сменят  Wink
Peace

# 11
  • Мнения: 2 498
И нашия е Филипс-много съм доволна....показва и градусите в стаята и е с 5 приспивни мелодии и с вградена нощна лампичка...

# 12
  • София
  • Мнения: 2 044
Бебе Комфорт - за мен те са най-добрите!
Къде ги има?А на Chicco дали е добър? newsm78

# 13
  • Мнения: 8 917
Нашият е Бертони и съм напълно доволна от него Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 3 679
Нашият е на ТСМ и върши идеална работа.

Общи условия

Активация на акаунт