въпрос към вече станалите мами

  • 1 499
  • 35
  •   1
Отговори
  • по света
  • Мнения: 1 587
Искам да ви попитам в дал мога да влизам в МЕТРО с кенгуру и бебка?
Знам че с малки деца не може но дали с бебе може, а и по принцип в кой от големите магазини не пускат?
Предварително благодаря   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 6 768
С кенгуру пускат.

# 2
# 3
  • по света
  • Мнения: 1 587
Направо сте супер! Какъв бърз отговор,благодаря !!
Щеше да е тъпо да идем до там и да не мога да вляза с беба! Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 545
Да, можеш. Там задължително искат да е с кенгуру. Ако е гушнато понякога правят проблем.
 В ХИТ и Фантастико можеш да си влизаш направо с бебешката количка. За Билла не мога да кажа, защото там не сме ходили с малката.

# 5
  • София
  • Мнения: 609
Точно така-в МЕТРО-с кенгуру,а в БИЛЛА пускат и с количка  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 029
И аз много съм се чудила как стои въпросът за ходенето в МЕТРО с бебе, но явно с количка е изключено. А за БИЛА мога със сигурност да потвърдя, че не правят проблем, вече няколко пъти съм ходила с количката.  Peace

# 7
  • Мнения: 4 806
с кенгуру в МЕТРО
в Била - пускат, но за количка не знам... пак сме ползвали кенгуру, а когато вече можеше да седи сама, ползвахме техните колички

# 8
  • Мнения: 135
да пускат Wink,вече пускат навсякаде

# 9
  • Мнения: 390
В Метро само с кенгуру. В Била може и с количката.

# 10
  • Мнения: 2 427
Мога ли да попита защо не пускат?!?
Супер странно че майка не може да влезе с дете...разбирам за кучетата,ама това да ограничат майките с деца ми се вижда абсурдно!
А защо в Метро с кенгуро а не с количка?!?
И изобщо как трябва да пазаруват мамите,които са по зял ден сами?Да го оставят само в къщи ли?

# 11
  • Мнения: 1 186
 Peace само с него пускат

# 12
# 13
  • Мнения: 316
Мога ли да попита защо не пускат?!?
Супер странно че майка не може да влезе с дете...разбирам за кучетата,ама това да ограничат майките с деца ми се вижда абсурдно!
А защо в Метро с кенгуро а не с количка?!?
И изобщо как трябва да пазаруват мамите,които са по зял ден сами?Да го оставят само в къщи ли?
Мисля, че не пускат с количка, защото може да се сложи нещо вътре и да се открадне  Sick - то с чанта не пускат в МЕТРО, а какво остава за количка  Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 974
Мога ли да попита защо не пускат?!?
Супер странно че майка не може да влезе с дете...разбирам за кучетата,ама това да ограничат майките с деца ми се вижда абсурдно!
А защо в Метро с кенгуро а не с количка?!?
И изобщо как трябва да пазаруват мамите,които са по зял ден сами?Да го оставят само в къщи ли?

Ами много е просто ограничението е от гледна точка на сигурността....стоката им се съхранява на доста голяма височина има опасност нещо да падне (имаше някакъв случай миналата година newsm78). С кенгурото можеш да реагираш по-бързо отколкото с количката.

А конкретно за запитването...не ти препоръчвам толкова малко бебче да го водиш в Метро....но това си е лично мое мнение Hug

Общи условия

Активация на акаунт