Машина за хляб от МЕТРО, марка: Aliaska - някакви отзиви?

  • 836
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Това ми е въпроса, дали някой я има тази машина и дали е доволен от нея. На брошурата изглежда добре:
 850 W,  капацитет 1250 гр., 2 бъркалки, 85 програми  Shocked, LCD дисплей и цената й е повече от прилична - 84 лв с ДДС  newsm78
Благодаря за отговорите  Grinning

# 1
  • Мнения: 119
Никой ли я няма тази машина  newsm78

# 2
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Майка си купи,но не е тази марка.Мерака и мина доста бързо.

# 3
  • Мнения: 2 784
Имаше цяла тема за марките машини за хляб, ама тук ли беше или в Готварския...
Опитах да я намеря с Търсачката, но ми дава, че сървъра е претоварен. Опитай по-късно. Там се обсъждаха различни марки, коя откъде е купена, имаше и рецепти...

# 4
  • Мнения: 863
аз имам такава машина,бях много надъхана в началото,но нещо домочадието не прие много радушно придобивката,не знам защо newsm78ползвам я предимно като правя тесто за пица и отвреме навреме правя хляб,иначе върши работа Simple Smile

# 5
Машината е страшн. Ядем само такъв хляб, но не използваме рецептите от книжката.От както я имеме не купуваме и не изхвъляме хляб.Много е удобно.

# 6
Страхотна е!Хлябът става много вкусен.Можеш да приготвяш и козунак.

# 7
  • Мнения: 533
Дали няма да е поредния обемен уред ,който ползваме 4-5 пъти в годината?Ако имате място,чудесно!

# 8
  • Мнения: 3 089
4-5 пъти не, ама към 20 вероятно я изпозлваме. което пак не е много. и все нещо не нацелваме. за което не е виновна самата машина, а рецептите - не можем явно да уцелим читави. аз все още й се кефя, но правя само кексове в нея. т.е. машината е добра, но е важно и как правиш нещата. като цяло у дома не се справяме  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт