Колко струват космонавтчетата при вас и купихте ли си?

  • 671
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
Тук ми обръщат очите с цените за бебета и деца.   #Crazy Едни шушлякови панталонки - 600 крони ( грубо 150лв). Якенцето, което е комплект с панталонките но го продават отделно (сами се сещате защо) - 800 крони (200лв). Почти толкова струва скьорският ми костюм, който ми е за цял живот, а това ще се носи един сезон. Лудиииии. Още по-луди тези дето ги купуват, а очевидно такива има. Тази цена е крещящо нереална. От БГ си поръчах комплект изглеждащ не по зле и пак толкова дебел - излезе 24 лв.  Нещо шокиращо покрай вас?

# 1
  • Мнения: 1 110
Ako се не лъжа в Н&М (холандско) бяха по 20-30 евро космонавтките от по-големите размери.
В БГ за по 30лева маи ги гледах, а в Пловдив имаше и по 6лв.

# 2
  • Мнения: 2 427
Тука има всякави цени,шарени,колкто искаш.Зависи от това което купуваш.Гледах якенце за 6 месечно на  D&G за 200 еври,на Tommy за 150,Dior Kids 300... Whistling
И едно обикновенно за 30 евро,със сигурност има и много по евтини.Особенно в разни супермаркети като Аучан и пр,можеш да намериш и с още по ниска стойност и съвсем не толкова зле като качество Peace..
Аз лично на моето не държа да му купувам стоки Ут Кутюр.Не съм нито член на роял фемъли,нито жена на Бекъм,така че нашето малко патенце,ще трябва да се задоволи със Зара,Бенетон и Ориджинъл Маринс,които освен че не са лоши са оригинални и на разумна цена за човек растящ с дни Mr. Green.

# 3
  • Мнения: 7 803
Тука има всякави цени,шарени,колкто искаш.Зависи от това което купуваш.Гледах якенце за 6 месечно на  D&G за 200 еври,на Tommy за 150,Dior Kids 300... Whistling
И едно обикновенно за 30 евро,със сигурност има и много по евтини.Особенно в разни супермаркети като Аучан и пр,можеш да намериш и с още по ниска стойност и съвсем не толкова зле като качество Peace..
Аз лично на моето не държа да му купувам стоки Ут Кутюр.Не съм нито член на роял фемъли,нито жена на Бекъм,така че нашето малко патенце,ще трябва да се задоволи със Зара,Бенетон и Ориджинъл Маринс,които освен че не са лоши са оригинални и на разумна цена за човек растящ с дни Mr. Green.

именно  Peace

# 4
  • Мнения: 2 427
А,да кажа и са Ски облеклото ми-29 евро панталоните,страшно тарикатски,черни супер топли,непромокаеми,30 евро и нещо якето,пак страшно хубаво,меко и топло,непромокаемо,ръкавиците бяха в порядъка на 12 евро,някаква френска марка беше,не помня как се казва,прибрала съм ги в един куфар,не ми се рови.За мен е важен спорта и усещането от него,не марката,все пак съм на писта а не на модно дефиле Flutter,пък и моите никак не ми стоят зле.По точно не ми стояха,не знам дали ще успея да вляза отново някога в тях Laughing

# 5
  • Мнения: X
NikiFin,
не знам точно къде в Дания си. Ние живеехме във Frederiksberg, там точно срещу магазина на Kvickly има магазин за детски дрехи, от там взех такъв гашеризон за детето, тогава беше на 5год., за 300 DK на Beaver Nylon, не вярвам сега да са скочили чак двойно цените
един съвет от мен - щом не ти изнасят цените в началото на сезона, купувай при разпродажбите преди да пуснат пролетните неща (като разбира се трябва да избереш по-голям ръст), излиза много по-тънко, аз винаги правя така, а и всички около мен (любимият ми магазин тук е на KapAlh както за мен, така и за детето), тази пролет напр. взех само ски панталон за ръст 150см - беше точно 150 SK, толкова бяха и якетата, но вече бяхме взели хубаво пухено яке само за 250 SK от H&M (намалено от 600SK )
а такива дехи не ти препоръвам да взимаш от БГ - за тези дрехи си има специални стандарти, които ако са спазени, детето остава сухо, даже и да се въргаля във вода, такова нещо в БГ няма да намериш, да не говорим, че нямат светлоотразителни ленти, които са задължителни за скандинавските страни
аз направих глупостта да купя такъв гащеризон от Бързаков - ами излезе 45лв (т.е. почти 200 DK), скъса се почти веднага, материята беше обикновен найлон, не от онзи здравия като брезент, с който детето може да се пързаля по дупе по асфалт и нищо да му няма
успех и не се ядосвай, нали поне можеш да го платиш с детските
преди малко се прибрах от центъра - ами има гащеризони на Beaver Nylon за 600 SK (от 1г. до 6г.), което е около 500 DK - значи има добри неща на добри цени, не знам ти какво си гледала и на коя фирма

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 18:45 от Анонимен

# 6
  • Мнения: X
"шушляковите панталонки", които си гледала са със сигурност отлично качество и си заслужават цената. А относно това, че са скъпи, ще те питам само едно нещо: Ти оплакваш ли се от това, че майчинството ти е високо???? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Или заплатата?
Какъвто стандарта, такива и цените. 1400 крони не са кой знае колко много за една детска дреха от тази класа.
Правилно ти го е обяснила PetyaL

Общи условия

Активация на акаунт