ВЕСЕЛА КОЛЕДА!

  • 1 070
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Мили момичета,

Весела Коледа и Честита Новата 2005 Година.

Желая ви сбъднати мечти и желания, гореща любов в семейството, много разбирателство и успехи, и по едно розово вързопче за всяка една от вас.



# 1
  • Мнения: 4 324
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ  Grinning  Simple Smile  Grinning

Пожелавам ви много здраве, щастие и късмет. И дано през тази нова 2005 г. всички си бърборим за кореми в мамешкият форум  Simple Smile

 Simple Smile  Grinning Весело изкарване на празника момичета, с много положителни емоции и усмивки. Хайде и дано всички изтеглим бебето от късметчетата  Simple Smile

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ МОМИЧЕТА
Нека Новата 2005 Ви донесе много късмет и така желаните бебешорчета.

# 3
  • Мнения: 3 154
Весела Коледа и Щастлива Нова Година, милички!
Дано всичко лошо си отиде с тази година и само добри и хубави неща ни очакват в идващата! Пожелавам ви много здраве, щастие и късмет! И дано скоро всички постигнем заветната мечта! Весело изкарване на празниците!


# 4
  • Мнения: 4 358
Мили момичета, весели празници!  Close-mas:
Желая ви от цялото си сърце Новата година да ви донесе всичко, което сте си пожелали през тази!
Здраве и късмет за всички!
 Grinning

# 5
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
ВЕСЕЛА КОЛЕДА

а догодина от всеки по едно такова джудже

# 6
  • Мнения: 4 399
Аз също искам да ви пожелая весели празници и успешна Нова 2005 Година!

Нека здраве, любов и сбъднати мечти ви съпътстват през следващата година! Дано да е по-мирна, по-щастлива и по-бебеносна от всички предишни!

Наздраве!
Tada


P.S. Много съжалявам че така и не се научих как се пускат картинки, защото имам няколко страхотни коледни и новогодишни, но не знам как да ви ги пратя...

# 7
  • Мнения: 4 068
Момичета, тъй като и мен няма да ме има по празниците ви пожелавам весела и незабравима Коледа!


Желая ти достатъчно слънце, за да запазиш мирогледа си светъл!
Желая ти достатъчно дъжд, за да оцениш слънцето още повече!
Желая ви достатъчно щастие, за да запазите духа си жив!
Желая ви достатъчно болка, че и най-малките радости в живота да изглеждат много по-големи!
Желая ви достатъчно да получите, за да задоволите желанията си!
Желая ви достатъчно да загубите, за да оцените това което имате!
Желая ви достатъчно “Здравей!”, за да ви даде сили за последното “Довиждане!”

Приятели мои и любими! Желая ви ДОСТАТЪЧНО!!!

Обичам ви и вярвам, че настъпващата нова 2005-та година ще е по-добра и щастлива за нас, и че ще се сбъдне най-голямото ни желание!

# 8
  • Враца
  • Мнения: 5 197
И аз не знам дали утре ще мога да вляза да пиша, затова
Весела Коляда и Честита Нова година на всички!
Дано лошото да е зад гърба ни, новата година да ни донесе много здраве, любов, разбирателство и така желаното бебоче!

# 9
  • Мнения: 508
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА Close-mas: ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МНОГО ЩАСТИЕ И СБЬДНАТИ МЕЧТИ

# 10
  • Мнения: 7 716
    ВЕСЕЛА КОЛЕДА  

# 11
  • Мнения: 697
Весела Коледа!
Дано всичките ви желания се сбъднат.

# 12
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Close-mas:


Много здраве на всички и поне по 1 сбъдната мечта на ден! Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт