За детските и бележката за доход

  • 1 686
  • 22
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Влезе ли в сила това да се подава бележка за доход веднъж годишно или още е на 6 месеца? Тоя месец още не съм ги получила, последно подавах бележка февруари, но мисля, че вече трябва чак следващия февруари...или бъркам?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 571
Влезе, от март 2006. Доколкото разбирам, ти февруари си подала за 6 мес. Те са изтекли. Значи сега трябва да подадеш отново, за предходните 12 мес.

# 2
  • софия
  • Мнения: 555
а така вече ме изпревариха. но това което казва таня е вярно Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мерси  Sad  Ей, че ме е яд...

# 4
  • Мнения: 8 917
Влезе, от март 2006. Доколкото разбирам, ти февруари си подала за 6 мес. Те са изтекли. Значи сега трябва да подадеш отново, за предходните 12 мес.
Така е. Промяната е от 10.03.06 Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 571
Мерси  Sad  Ей, че ме е яд...
Защо те е яд?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Защото ги вземам детските от родния си град, далеч ми е и трябва да се разхождам за бележка.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 571
Защото ги вземам детските от родния си град, далеч ми е и трябва да се разхождам за бележка.
И аз далеч подавам молбите, но последно дадох на моя приятелка и тя ги подаде вместо мен. Нищо не са й казали. А като ги знам тия от Соц. грижи Sick/нищо, че съм соц.работник/ Crazy.

# 8
  • Мнения: 2 673
   Аз също предишната декларация бях подала през февруари, сегашната я предадох през август..Пропуснала си един месец..за съжаление. Аз също подавах в друг град, и затова побързах да си сменя адресната регистрация.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 571
   Аз също предишната декларация бях подала през февруари, сегашната я предадох през август..Пропуснала си един месец..за съжаление. Аз също подавах в друг град, и затова побързах да си сменя адресната регистрация.
Ама те ги дават по адрес на личната карта. Трябва тя да се смени. Пък при мен е дълга и широка - под наем, очаквам скоро да ми се види края на строежа на блока...и т.н. newsm78

# 10
  • Мнения: 3 447
Ами ти според мен си изпуснала срока newsm78 Аз подадох през февруари и след това през август.
Значи, доходите ти ги искат за 1 година, НО декларацията пак се подава на 6 месеца. Голяма тъпотия Tired

# 11
  • Мнения: 2 818
Не е изпуснала срока. Може за три месеца назад

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Ами ти според мен си изпуснала срока newsm78 Аз подадох през февруари и след това през август.
Значи, доходите ти ги искат за 1 година, НО декларацията пак се подава на 6 месеца. Голяма тъпотия Tired

Не се подава на 6 месеца. Подава се на година. В твоя случай си подала пак, защото предишната ти е преди срока на промяната, който е март 2006.
Следващия път ще подадеш чак август 2007.

# 13
  • Мнения: 22 521
А къде точно се подават?Аз се водя на работа от март тази година и точно се канех да отида да проверя как да искам детските.Какви документи трябва?

# 14
  • Мнения: 3 447
Ами ти според мен си изпуснала срока newsm78 Аз подадох през февруари и след това през август.
Значи, доходите ти ги искат за 1 година, НО декларацията пак се подава на 6 месеца. Голяма тъпотия Tired

Не се подава на 6 месеца. Подава се на година. В твоя случай си подала пак, защото предишната ти е преди срока на промяната, който е март 2006.
Следващия път ще подадеш чак август 2007.
Сигурна ли си? Shocked Прекалено хубаво ми звучи... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт