може ли бебето да спи през деня в шезлонгче?

  • 638
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
От няколко дни бебка спи през целия ден в шезлонгчета си.Слагам я на леглото и започва един кански рев...а в шезлончето се спи непробудно по 2-3 часа.Според вас вредно ли е за гръбначето?

# 1
  • Мнения: 7 803
нали е легнала, не е седнала бебата zна4о  е ок

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Няма проблем, само да не седи, полулегнала може

# 3
  • Мнения: 2 019
и ние така спим 4есто
Няма проблем, само да не седи, полулегнала може

# 4
  • Мнения: 1 165
Благодаря ви за бързите отговори,момичета!

# 5
  • Мнения: 8 917
Аз не бих я сложила.

# 6
  • Мнения: 3 478
Мдаа, ние в периода на коликите 2-3 пъти и вечер сме я оставяли там. Само така и харесваше, иначе денем си беше там редовно.

# 7
  • Мнения: 942
Няма проблем, само да не седи, полулегнала може
Peace

# 8
  • Мнения: 656
Нашият Ивчо през деня редовно си спи в кошчето, не му се спи самичък в кошарата Grinning. По този въпрос говорихме с педиатърката дали има проблем за гръбначето му, но тя ни увери че щом там му харесва да не го местим, наклона бил съобразен с възрастта на бебчо.

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Няма проблем Peace.Ние постоянно сме там,само нощем си спи в кревата.

# 10
# 11
  • Мнения: 1 555
Синът ми доста време прекарваше там, някъде след 2-3 месец, но според мен и още новородено да го сложиш няма проблем все пак нали се регулира облегалката! Бебето не е седнала а полулегнало !

# 12
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Ако те притеснява, че е леко сгънато детенце, поставяй една възглавничка под дупето й. А щом й харесва в шезлонга, оставяй я там.
Синът ми често заспиваше в шезлонга, понякога и нощите изкарваше там.

# 13
  • в джунглата
  • Мнения: 916
 и мен ме беше страх че няма да е удобно , но лекарката каза че това са наи удобните пози за бебета, като се има в предвид как са били в корема. а и при направата на един такъв кош или шезлотг участват много лекари, инженери и доста други хора които разбират повече от нас (това са думи на лекарката)

# 14
  • София
  • Мнения: 508
И ние почти постоянно сме в шезлонга, през нощта си е в креватчето. А и така винаги е при мен  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт