Последен летен ден, наистина жалко....

  • 1 056
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Лятото си отиде, от утре есен и ние отново започваме сивото си ежедневие.
Настроенето нещо го няма,налегна ме носталгия по морето,по хубавото време,по заведенията на открито,абе изобщо по лятото.
И при вас ли е така?

# 1
  • Мнения: 9 894
не, при мен не е така. Едно си отива, друго идва.

# 2
  • Мнения: 2 407
При мен не.Гледам да гледам положително  Nature Sunny

# 3
  • Мнения: 1 809
Аз също не обичам есента,въпреки че тук в Бургас тя е хубава.Пустият плаж ме натъжава...Няма го това оживление по улиците ,както през лятото...И  не мен ми действа това леко депресиращо,но се старая да не се подавам на  усещането.Все пак идват хубави празници,ще дойде и лятото пак.Simple Smile

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192


Това е ранната есен за мен - прекрасни картини, нарисувани от природата.
Обичам да снимам есента в града ни. Това не е моя снимка, но и аз се опитвам да видя само красивото. За сивото небе има време, не се заглеждайте в него и ще видите, че и вашия ден ще бъде прекрасно огнено-оранжев Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 364
Ели, не се натъжавай толкова. И на мен ще ми липсва лятото, но след зимата пак ще стане топло....пак ще е лято.
Есента също е приятна.....все още е топло, става за разходка и ходим по къс ръкав.

# 6
  • Мнения: 3 537
Обичам само ранната есен.

# 7
  • Мнения: 4 371
Обичам есента, природата е много красива. Имам възможност да й се наслаждавам по пътя за Ботевград, където уча. Виж, зимата е друго нещо, нея не я обичам изобщо Stop

# 8
  • София
  • Мнения: 2 383
Аз още не съм се натъжила. Нядавам се, че ще има още топли дни, макар и не с 30 - 35 градуса. Може и точно това ме крепи.

# 9
  • Мнения: 1 462
Грозде.

# 10
  • Мнения: 1 416
Есента е най-великолепният сезон!  Heart Eyes Дойде моето време...

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Като бях по-млада се депресирах в края на лятото... Сега се радвам на всеки един ден, подарен ми от Живота Hug Имам си Слънца вкъщи, които да ме топлят Heart Eyes

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

 newsm10
...и асмата на село Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 14 133
Всеки сезон си има своите прелести. Не позволявам на лошото време да ме натъжи.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 171
ОБОЖАВАМ есента Heart Eyes! Не ми харесва студа в зимата, но пък й харесвам Коледата и Новата година Wink.

Общи условия

Активация на акаунт