Кърмачки, по колко кафе си позволявата да пиете?

  • 5 374
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Здравейте мили кърмещи мами!
Замислих се над този въпрос тази сутрин. От известно време в млякото си слагам на върха на лъжичката малко нес кафе. Но с всеки изминал ден - неволно или нарочно, си увеличавам дозата Mr. Green./ Захранвам с кафе  Wink/ Споделете вие колко кафенце пиете?

# 1
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 376
Аз си позволявам едно дълго кафе с бита сметана един път на няколко дни. Или правя кана с шварц кафе ( ама толкова рядно, та чак прозира ) и пия по чашка на ден...
Като цяло ва4е не съм толкова престрастена към кафето както преди  Grinning
Преди само като станех и правех кафе и лапах фас - сега нито едното не ми липсва  Wink

# 2
  • Мнения: 359
Пия по 1 кафе всяка сутрин турско и не особено силно. Попитах педиатърката и тя ми каза че 1 на ден не пречи особено като ми е доста ниско кръвното.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 170
По едно кафе сутрин

# 4
  • Мнения: 2 614
По едно капучино, или бяло фрапе на ден. Но започнах чак след 5-ия месец на Калина, дотогава само безкофеиново пиех.

# 5
  • Мнения: 47 902
по едно на ден сутрин!може и по повече ,но само сутрин!когато мога,гледам да пропусна,но пък ставам  като пребита Tired

# 6
  • Мнения: 2 019
аз не пия кафе,но по 1 може

# 7
  • Мнения: 3 447
Пия по едно много дълго, турско. Докато бях бременна, също пиех.

# 8
  • Мнения: 5 026
 Аз постепенно увеличавах дозата. От месец насам пия и сутрин и следобед по едно.

# 9
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 150
По едно 200-грамово турско кафе сутрин Peace То с кръвно 70/100 Confused
Пиех толкова докато бях бременна и после, само дето смених с безкофеиново за първите 3 месеца. След като родих първоначално пиех обикновено кафе, но забелязах, че бебо трудно спи преди обяд и затова минах на безкофеиново. После постепенно смесвах и увеличавах кофеиновото и така Sunglasses

# 10
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
1 много дълго сутрин. Докато бях бременна пак пиех по 1, защото ми е много ниско кръвното и ми става лошо.

# 11
  • Мнения: 5 255
Започнах да пия кафе след 6м.
Пия го дълго еспресо с много мляко.
В момента стигам до 2 кафета на ден  Wink

# 12
  • Мнения: 455
Пия от както ни спряха коликите, а това стана доста късно след 5 навършени месеца  Shocked Позволявам си по 1 на ден и то безкофеиново, за сега ме устройва. Нес кафето не е ли по-силно от шварц и еспресо?  newsm78

# 13
  • Мнения: 535
Ех, да си кажа и аз  Tired Докато Влади беше бебе, не съм си позволявала особено много кафе- един път дневно и то рано сутрин. Откакто стана на 11 месеца си пия по няколко кафета на ден, а откакто тръгнах и на работа- по доста повече, просто ми се налага. Но аз и не кърмя новородено, кърмим се 2-3 пъти дневно и мноооого пъти нощем Wink

# 14
  • Мнения: 422
Пия всяка сутрин мляко с нес, не мога иначе с много ниско кръвно съм (60/90).Не се отразява в/у Ники.

Общи условия

Активация на акаунт