грип

  • 1 303
  • 5
  •   1
Отговори
Взех, че хванах грип:(Вече два дена ме тормози и никакви предохранителни мерки не помогнаха:(Как се сдобих с него, така и не разбрах - все в къщи си стоя:(Как се лекувахте от грипа като бяхте болни - аз се наливам с чай, мед и лимон....Има ли друго дето ще ми помогне Cry

# 1
  • Мнения: 18 542
Аз от днес се чувствам кофти и започвам да се разболявам май. Пия Фервекс, вит.С и Упсарин + гореща баня на краката с морска сол...
Хич не искам да се разболявам точно сегаааааа  Cry

# 2
Цитат на: petrova
...Как се лекувахте от грипа като бяхте болни - аз се наливам с чай, мед и лимон....Има ли друго дето ще ми помогне Cry
И глад практикувам аз - разбирай включвам плодове само. Избягвам лекарства (само в краен слузчай)

# 3
  • Мнения: 2 212
Цитат на: Honda
Цитат на: petrova
...Как се лекувахте от грипа като бяхте болни - аз се наливам с чай, мед и лимон....Има ли друго дето ще ми помогне Cry
И глад практикувам аз - разбирай включвам плодове само. Избягвам лекарства (само в краен слузчай)


Изцяло подкрепям , Хонда, минаваш само на чай, с мед и лимони, и плодове, организма има нужда да се изчисти от болестта а не да се зарежда с токсини и лекарства (то е едно и също де) - лекарства вземай само в краен случай !

# 4
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Аз си взимам 1 опаковка  Oscillococcinum, краката във морска сол и съм готова.

# 5
  • Мнения: 260
Цитат на: JnBibian
Аз си взимам 1 опаковка  Oscillococcinum, краката във морска сол и съм готова.

 thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт