Молба за помощ за Севгюл на 1г.и 3мес.

  • 2 014
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте.Видях това съобщение в друг форум  и ми стана много тъжно.Колко струва щастието на едно дете и неговите родители.Дали може да помогнем?
Цитат на: veryvip
Първо се извинявам за "спам-а" (ако мога да го нарека така), но мои близки приятели имат нужда от помощ! Детето им има нужда от операция.. направил съм им страничка където е описано всичко!

http://www.sos.pro-web.org/

Това е страничката...моля модераторите ако имат сърце да оставят темата...

Как можете да им помогнете дори и да нямате възможност да преведете пари - просто поставете линк във ваша страница или постнете сайта във форумите които посещавате.

Предварително благодаря!

Темата е от форума на data.bg -> http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=965535

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 12:38 от iskrica_nadejda

# 1
  • Мнения: 1 416
Защо няма нито един отговор в тази тема?!  Shocked
Ще помогна със скромна сума на детенцето, надявам се и други да се отзоват... Все пак, става въпрос само за 3 800 лева - няма да е трудно да се съберат.
Ще заковете ли темата?

# 2
  • Мнения: 1 416
Фиолета,
Защо не промениш заглавието - да е по-ясно...  Peace
И друго да попитам... Направи ми впечатление, че зовът за помощ е отправен преди няколко месеца. Може би 3 800-те лева са събрани за болничния престой и наема на пирона. Сега дали не се търси сумата за операция? Тя ще да е по-голяма...
Някой има ли информация?

# 3
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Позволих си да променя заглавието и заковах темата!
Дано успеем да помогнем и на това детенце! Praynig

# 4
  • Мнения: 1 416
Искрица,
Много ти благодаря!   bouquet
И аз се надявам да помогнем на Севгюл!!!  Praynig

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 13:15 от Лора

# 5
  • Мнения: 377
И друго да попитам... Направи ми впечатление, че зовът за помощ е отправен преди няколко месеца. Може би 3 800-те лева са събрани за болничния престой и наема на пирона. Сега дали не се търси сумата за операция? Тя ще да е по-голяма...
Някой има ли информация?

Май това е основната причина такива теми да не добиват голяма популярност и много малко хора да се отзовават.  Confused
Ще е много по-добре, ако има кой да дава адекватна и актуална информация, както беше с Вики.  Peace
А иначе ще помогна с малка сума, само се надявам да не е късно.

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 15:58 от Tanya77

# 6
  • Мнения: 1 416
Май това е основната причина такива теми да не допиват голяма популярност и много малко хора да се отзовават.  Confused
Ще е много по-добре, ако има кой да дава адекватна и актуална информация, както беше с Вики.  Peace
А иначе ще помогна с малка сума, само се надявам да не е късно.
Фиолета е копирала линк-а от друг форум, това е лошото... И няма никой по-запознат, който да ни даде актуална информация...  Confused Може би авторката на темата трябва да пише на потребителката от data.bg и да ни кажат нещо повече за положението на Севгюл в момента...
Фиолета, разчитаме на теб да го направиш, тъй като ти пусна темата...  Peace

# 7
  • Мнения: 18
Сега писах на човека който е пуснал темата в другия сайт.Надявам се скоро да отговори.Аз изпратих и линк към нашият сайт ако иска да пише направо тук.

# 8
  • Мнения: 1 416
Сега писах на човека който е пуснал темата в другия сайт.Надявам се скоро да отговори.Аз изпратих и линк към нашият сайт ако иска да пише направо тук.
Мерси много,  ФиолетаHug
Ще е хубаво да разберем как вървят нещата със Севгюл... Чакам с нетърпение новини!

# 9
  • Мнения: 18
Получих отговор и човека  каза,че не е пускал такава тема в другия сайт.Някой е злоупотребил с неговият профил.Много се извинявам,но докато не се разбере нещо по-конкретно моля модераторите да изтрият темата.Съжалявам, просто исках да помогна.

# 10
  • Мнения: 1 416
Хм... Много странно!  Thinking
Аз гледах сайтчето на детенцето, епикризите са си реални. Сигурна съм, че малката Севгюл наистина има нужда от парички за тази операция...
Не искам да повярвам, че някой се възползва от това!   Sad

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 16:26 от Лора

# 11
  • Мнения: 4 195
абе девойки, моята племенница е с вродена луксация на левия крак, с 5 операции.......какви 15 хиляди лева, тези хора не са добре.
първо операциите са безплатни, дори звъннах на брат ми преди малко да го питам - ще и правят 6-та операция, ще плаща ли - той каза не, само на лекаря, няма да му кажа името, но тарифата му е 500 лв и то под масата
и племенницата беше с пирон и то платинен - но и той е без пари, какви наеми какви 5 лв
тук има нещо гнило, моля до изясняване на случая ви апелирам да не се поддвате и да превеждате пари Thinking

# 12
  • Мнения: 18
Моля някой да информира модераторите да изтрие темата.Чувствам се неудобно за това,че ви подведох както и аз самата.Искам да вярвам,че са малко хората,които се възползват от добрината на другите.Доверието ми е разклатено.Съжалявам,че аз бях причината да се разклати и вашето.

# 13
  • Мнения: 1 416
........................................
Явно някой е научил за случая на Севгюл и иска да се възползва... Ужас! Вики, мерси, че се включи!   bouquet
Желая от сърце на детето да се възстанови...   Praynig
За имамниците какво да кажа?! Господ гледа...

# 14
Здравейте,

първо да се представя: казвам се Иван, човекът който е направил този сайт sos.pro-web.org.

Регистрирах се тъй като видях за отзивите.

Нека дам обяснение:

Относно форумите на дата.бг и това, че някой (АЗ) се е възползвал от потребителя veryvip. veryvip е мой приятел, който попитах дали е възможно да пусна тема във форумите на дата.бг и той се съгласи. Явно е забравил за това (аз не съм му казвал каква тема ще пускам) и за това е писал, че някой се е възползвал от неговия ник. Днес говорих с него и всичко е наред сега(добре че го подсетих).

Сайта е от 2 дни точно... момиченцето наистина има нужда от помощ (който не вярва да се свърже с хората).

Съжелявам за недоразумението, което е станало и още веднъж ви убеждавам, че няма лъжа и измама и т.н. каквото вие си мислите.. който не вярва пак казвам нека отиде на място или се свърже с мен или с хората (давам телефон на ЛС (от Бургас съм))

Благодаря за разбиренето!

Общи условия

Активация на акаунт