Майка и баща с кръвна група А = дете с група 0?

  • 18 940
  • 23
  •   1
Отговори
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз и съпруга ми сме с кръвна група А. Направихме изследване за кръвна група на малкия ни син и се оказа че е 0. Че си е наш е ясно. Възможно ли е да са сбъркали в лабораторията? Или пък е възможна такава комбинация? Важно е да знаем защото му предстои операция и ако е сбъркано трябва спешно да направим нови тестове а следват почивни дни.

# 1
  • Мнения: 5 228
Ако и двамата родители са с кръвна група А, възможностите са детето да е или с А, или с 0. Няма грешка.

# 2
  • Мнения: 46 508
Да, възможно е:



Успех!

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Възможно ли е да са сбъркали в лабораторията?...

а в Родилното?  Laughing

Майтапя се, но късмето от сърце ви желая в предстоящата операция  Peace

# 4
  • Мнения: 3 166
При нас е същото - двамата сме с А, а синът ни е с 0. В началото ,тъй като в родилното твърдяха, че детето онаследява групата на един от родителите, реших че са ми дали друго бебе. Впоследствие /тъй като тази мисъл се загнезди в главата ми/ си направих труда да проуча как стои въпросът. Да, възможно е! Което значи, че не са ни сменили децата. Mr. Green
Бързо възстановяване след опрецаията!  Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 1 783
 Ако един от твоите и един от родителите на съпруга ти е с кр. гр. 0, вие носите ген за 0, но той е потиснат от А и вие с мъж ти сте А. Когато сте се събрали двете потиснати 0 са се събрали и са отишли при дечко. Успех на операцията имного здраве!!!  bouquet Hug

# 6
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Леле, това не го знаех... ooooh!Ние с мъжа ми сме А и си викам - и детенце е А...
Още веднъж се убеждавам в това колко незаменим и компетентен е този форум! Peace

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Благодаря на всички за отговорите и за пожеланията. Наистина ще ни е нужен късмте така че стискайте палци и се молете.

# 8
  • Мнения: 4 150
При малко бебе много трудно се установява крьвната група.Реzултатите не рядко са греШни.Дори да му е сбьркана групата,при операция с несигурност се дава О и няма проблеми.
Успех

# 9
  • Варна
  • Мнения: 332
Относно таблицата на Никол, че при родители АБ и 0 децата са 50% - А и 50% - В.
Майка ми е АБ, баща ми 0, ние двете със сетра ми 0 Simple Smile

# 10
  • Мнения: 945
Снеже, така не може. Да не са  ви сменили майката в родилното?  Joy

Предполагам, че на майка ти са и объркали групата...

# 11
  • Мнения: 1 942
Ами едно време имаше по картончетата, които раздаваха с кръвната група, едно А2. Повечето хора го приемат за АБ, но не е така. да не е това АБ-то и на твоята майка?
Наистина няма начин вашия казус с кръвните групи да е така както го описваш.  newsm78

# 12
  • Мнения: 581
Успех и успешно оправяне на детенцето ви.  bouquet


п.с.
Научих от тук, че при А и А може нулева група, а все си мислех че е възможно само детето да се роди А група. Супер за добрата новина. Ще се радвам детенцето ми да се роди с нулева, защото е универсал и дано влезе в онези малко посочени по - горе проценти. И аз и донора ми сме А група при това отрицателна.  Sad

Благодаря ви за инфото момичета!  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 817
Майка ми е с кръвна група А- , баща ми е с А+ , а аз съм с 0+ !  Laughing
Толкова по темата, че е невъзможно! Правено ми е 4 пъти типизиране на кръвната група поради различни причини. Така че спокойно!  Hug

# 14
  • Мнения: 2 082
Майка ми е с кръвна група А- , баща ми е с А+ , а аз съм с 0+ !  Laughing
Толкова по темата, че е невъзможно! Правено ми е 4 пъти типизиране на кръвната група поради различни причини. Така че спокойно!  Hug
никой не твърди,че не е възможно-видя ли таблицата по-горе...

Общи условия

Активация на акаунт