За какво си мечтаете?

  • 3 295
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Всеки човек мечтае, но мечтите са два вида: достижими и недостижими. Нека да разкажем за достижимите. Тези които с много труд или късмет можем да сбъднем.
А моите такива са много. Има обаче една която е над всички, поне засега. И тя е да си намеря красиво кътче в планината. Да закупя или построя една къщичка. Да си направя работилница. По цял ден да правя каквото ми е приятно. Да изхвърля всички часовници и календари. И още хиляди неща за които не се сещам, защото вече съм ги забравил.

А Вие за какво си мечтаете?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Мечтая си да живея в някоя махала високо в Родопите, покрай която има рекичка. Ще гледам животни, ще имам три кучета и две котки, ще копая домати, децата ще ходат боси по зелената трева и из гората, зимата ще е прекрасно-снежно бяла и към тази ми мечта отскоро си мисля, че ще е добре Мюриел, Калина и Небесната да са ми съседки, за да не скучая Laughing.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Мечтая си дъщеря ми да е здравичка  Praynig
Имам още една мечта, но нея ще запазя за себе си...

# 3
  • Мнения: 1 059
Най големите ми мечти са да да е жив и здрав малкия да имаме поне още 1 дете и да си имаме наш дом.

# 4
  • Мнения: 5 622

 Разбрах, че искаш да кажем за реалните, достижими мечти, но аз съжаление, мога да споделя само недостижимата си такава. Казва се Wentworth Miller  Wink

# 5
  • Мнения: 755
Мечтая цялото семейство да е здраво , но това по-скоро е пожелание не мечта. LaughingА всъщност мечтая да мога да пея ... но не мога ...тъжно , но всеки с дарбите си явно моите са другаде. Mr. Green

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 23:14 от Fortune

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Всеки човек мечтае, но мечтите са два вида: достижими и недостижими. Нека да разкажем за достижимите. Тези които с много труд или късмет можем да сбъднем.
А моите такива са много. Има обаче една която е над всички, поне засега. И тя е да си намеря красиво кътче в планината. Да закупя или построя една къщичка. Да си направя работилница. По цял ден да правя каквото ми е приятно. Да изхвърля всички часовници и календари. И още хиляди неща за които не се сещам, защото вече съм ги забравил.

А Вие за какво си мечтаете?


Ееееех.....същото

# 7
  • София
  • Мнения: 1 750
Мечтая да напиша книга - вътрешно си зная, че ще се справя, но никога не започвам. Кой знае, може би някой ден ще ми се отприщи ищаха за писане и мойта муза ще бъде благосклонна  Wink

И още една осъществима мечта - да се кача на мой си джип и да тръгнем с бебка (която вече ще е попораснала) и с любимия на някъде, просто така. Да си вземем любимите дискове, да слушаме силно любимите си песни и да пеем. А навън да е късна пролет с мирис на лято....

# 8
  • Мнения: 494
Мечтая си да намеря Щастието и Душата си възможно най- скоро .Искам да съм си пак АЗ .

# 9
  • Мнения: 4 202
Мечтая за пътувния. След лятната почивка си мисля и мечтая за едно пътуване, което ми предсои в края на октомври. След това ще започна да мечтая евентуално за малка почивка в планината или край морето по нова година, а ако тя пропадне, най-вероятно ще продължа да мечтая за следващото лято, което е ужасно далече  Rolling Eyes

# 10
  • Smallville
  • Мнения: 994
Мечтая да пътувам,да отида в Индия,не знам защо така ме привлича,също и Андите,Перу,Тибет,Китай има някаква мистика там.Не знам дали  ще мога да ги осъществя,но поне си мечтая и не мисля,че са непостижими

# 11
  • Мнения: 8 917
Мечтая си любимите ми хора (както и аз) да са/сме здрави Hug

# 12
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Мечтая за собствен дом и да си оправим старата къща на село (един вид скромна вила да стане)...тази втората мечта е по - достижима на този етап Laughing.

# 13
  • Мнения: 1 951
Мечтая да напиша книга - вътрешно си зная, че ще се справя, но никога не започвам. 

И аз така  Embarassed Но все се успокояам с мисълта че много известни автори са почнали да пишат доста късно в живота си. Wink

А иначе в по близък план искам най сетне да се похваля че съм бременна...

# 14
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Мечатя си всичките ми близки да са живи и здрави и в най-скоро време да се върнем да живеем в България Praynig

Общи условия

Активация на акаунт