Варненски благотворителни деяния ІІІ

  • 13 705
  • 340
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Такаа...върнахме се от дома, където занесохме каквото беше нужно, погушкаме децата, попяха ни и поговорихме с директорката надълго и широко от какво още имат нужда. После фотографките ще се включат и със снимки предполагам и monda- със списъка. Аз ще проверя какво остана в наличност и ще докладвам Grinning!

п.п. егати и дъжда значи!

# 1
  • Мнения: 13 512
http://good-times.webshots.com/album/554288806iDIwGa
Пускам първо снимките от  днешното ни посещение в Овчарово,по-късно ще публикувам и списъка с нещата,от които имат нужда в дома

Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 16:24 от monda

# 2
# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Разписвам се да следя темата и да изкажа похвали на инициативните!   bouquet

# 4
  • Мнения: 3 595
Милите дечица  Hug Хрумна ми идея. Аз имам доста снимки от 1ви юни и клипчета. Можем да направим дискове с всички снимки и клипчета и да дадем за всяко детенце да си има. Като пораснат ще имат поне нещо  newsm78 Колко от децата са напуснали дома от предния път и колко са новите, както и общо колко са в момента и ще запишем дисковете. Аз мога да се заема със задачата  Thinking

# 5
  • Мнения: 748
4-ри са първи клас и са преместени в дома в Добрич.. 26 има сега в Овчарово Simple Smile

# 6
  • Мнения: 311
не ми се говори за днес. емоциите са все още доста силни

Как Ви се струва - 8 лв. за комплект долно и горно чаршафче /цветни/?
Тия дни ще проверя и за колко могат да се вземат олекотени завивки.

# 7
  • Мнения: 253
Мисля, че цената е добра.

За емоциите днес все още не ми се говори.

# 8
  • Мнения: 3 595
До Бизнес хотела има магазинче, в което продават хасе и шият горни, долни чаршафчета и олекотени завивки два вида по тънки есенно-пролетни и по-дебели двойни за зимата... Олекотените завивки ги правят от същото хасе и стават комплектчета ... бяха сравнително евтини но не помня точни цени. Мога да проверя  newsm78

# 9
  • Мнения: 13 512
Размерите са 160/90 за чаршафчетата и завивките. Размерите на леглата са 140/70

# 10
  • Мнения: 3 595
След празниците ще ида да проверя и ще ви кажа цените. Ще питам и за отстъпка за 26 комплекта. По едно комплектче или по 2 ще се купуват  newsm78 Като перат едните имат ли други  newsm78

# 11
  • Мнения: 301
Предлагам да направим по два комплекта чаршафчета, вместо олекотени завивки. Доколкото разбрах си имат одеала.
Ivy, идеята ти е страхотна - да направим албумче за всяко дете   newsm10 - дали на CD или на хартия... и аз ще се включа Grinning
Аз вчера разпечатах част от твоите снимки и от тези дето аз съм ги снимала и занесохме едно албумче. Снимките ти на децата (в близък план) са супер!

# 12
  • Мнения: 3 595
На хартиен носител ще е много скъпо да им ги копираме и затова си мислех поне на дискове да си ги имат, а един ден да си разпечатат това, което искат. Нали са модерни деца (по-скоро в модерно време живеят) дано живота им се развие по-добре отколкото досега и да си имат PC и да живеят по-нормално. Каквото и да решим дали диск или албумче истинско дано се запази през годините и дано имат кой да им го съхранява  Praynig

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Благодаря на мама Диана, че ме подсети, щото съм голяма блейка ooooh!...
Гери, кажи колко парички дължим за бельото и на лични кога ще ти е удобно да се видим и да ти ги дам.

И на мен емоциите ми дойдоха този път една идея в повече Sad. Още в началото когато децата ми разглеждаха обеците, пръстена и гривничката и всяко си "искаше" нещо от разглежданото, Митето отпреде ми както си седеше се обърна и много сериозно и тихичко ми каза "Аз искам теб" Cry. Обърна ми се сърцето направо, щото и аз много си го харесвам, загубих си целия речник и само го погалих по главичката Cry...пфу, егати и живота значи!

# 14
  • Мнения: 8
Аз си мислех, че защото ми е за първи път се чувствам така - хем доволна, че помагаме, но хем много тъжна и объркана... Но като чета и тези от вас които са били най-активни до сега пак са така... Но ще свикна. Нямам намерение да се разколебавам и ще помагам както мога и за напред.  Много се радвам че ви има!  Hug
И се сетих да поздравя специално дъщерята на Тони мисля беше / не запомних името на малката и моля да ме извинят ако бъркам името и на майка и/. Мисля че се държа супер и е хубаво тези деца да имат контакти и с техни връстници извън дома!
Специални поздравления за нея за това, че беше с нас!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт