месно пюре

  • 578
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 284
пак ли да започна с 1-2 лъжички, или повече и с какво да дохранвам със зеленчуково или АМ

# 1
  • Мнения: 4 428
Аз ще започна пак с 4-5 лъжичи и моето педи каза да дохранвам с АМ. Само се чудя дали да давам всеки ден месо, докадо си стигнем дозата или да давам през ден newsm78

# 2
  • Мнения: 6 164
Аз пък му го дадох цялото за пръв път Crazy ...
Забравих, че и то се въвежда постепенно, добре че нямахме проблеми.... Whistling
Ама то пък и месото е 8% вътре, голяма работа. Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 2 157
Давах половината бурканче и дохранвах с АМ. На другия ден другата половина. На третия ден зеленчуково. И така 1-2 пъти докато стигне 1 бурканче smile3520

# 4
  • Мнения: 596
Дадох цялото пюре, не сме имали проблеми. Захраних с месо ( пилешко) на 8,5 месеца.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Смесвах 3-4 лъжички месно със зеленчуково,на другия ден 6-7 лжички пак със зеленчуково и на третия останалата част от пюрето.

# 6
  • Мнения: 992
аз дадох 2-3 лъжички и добавих със зеленчуковото пюре  Peace

# 7
  • Мнения: 7 803
zахранвах постепенно и дохранвах с АМ

# 8
  • Мнения: 3 042
аз дадох 2-3 лъжички и добавих със зеленчуковото пюре  Peace
Peace и така постепенно увеличавах количеството на месното пюре. Е, след като стигнах 1/2 бурканче поувеличих темпото.

# 9
  • Мнения: 27 524
Аз дадох половин бурканче за първи път и на другия ден - останалата половина. В купешките месни пюрета съдържанието на месо е малко (около 8 процента) и не е проблем  Peace

# 10
Дадох цялото,то има само 8% месо и не мисля,че е страшно.Педито ни каза да започнем с пуйка newsm78още се чудя не трябваше ли с пиле..ама сигурно няма кой знае какво значение пуйка ли ще е или пиле... Crossing Arms

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Аз дадох половин бурканче за първи път и на другия ден - останалата половина...

И аз така  Peace

# 12
  • Мнения: 4 428
Мами, вие как въвеждате месото? Аз сега давам пуйка. Вчера дадох 30гр и дохраних с АМ, днес дадох 50гр и пак АМ, утре мисля да дам 100гр и още малко АМ и последния ден цяла доза пуйка. Като си стигнем дозата ще редувам месо със зеленчуци. Само се чудя след колко време да дам пилешко  newsm78 Да изчакам ли една седмица да сме на пуйка и после, или мога да започна от следващата седмица  newsm78
Аз мисля да въведа за сега по-диетичните /пуйка, пиле, заек - в този ред/ и се чудя от кога да дам телешко и свинско  newsm78 Рибата съм я оставила за към 10 мес.


# 13
  • Мнения: 3 042
Само се чудя след колко време да дам пилешко  newsm78 Да изчакам ли една седмица да сме на пуйка и после, или мога да започна от следващата седмица  newsm78

Аз захраних с пилешко и след като стигнах цялото количество направо дадох следващото месо - без да захранвам отново с него.

Общи условия

Активация на акаунт