Какво ще кажете за тази сушилня?

  • 1 179
  • 11
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 870
Ariston са добра марка, майка ми има хладилник+фризер и готварска печка с керамичен плот, до сега проблеми с тях не е имала, хубавото е че имат и 3 години гаранция. Конкретно за сушилнята нищо не мога да кажа, нека се включат други, които са я ползвали.

# 2
  • Мнения: 2 013
Имам сушилня и пералня Аристон, не е точно същата като тази на картинката, ползвам я вече 9 месеца, доволна съм, понякога суша и по 2 пъти дневно.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Имам сушилня и пералня Аристон, не е точно същата като тази на картинката, ползвам я вече 9 месеца, доволна съм, понякога суша и по 2 пъти дневно.
Divana, а изсушава ли дрехите 100%? И дали не ги мачка много? Знам, че съвременните уреди са си измислени добре и се носят "стари" легенди, но все пак...нямам познати със сушилня
 А иначе имаме голям проблем, защото нямаме балкон /стара къща/ и измислям какви ли не начини и места за прането...Последно е при нас в спалнята,а аз имам астма и това явно ми я обостря...

# 4
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Отговаряла съм и преди, но хайде и тук да кажа.
Моята е Аристон и съм супер доволна.Ето такава:
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=682402&cat=60&f=3656
На мен пък ми я препоръча една мама тук от форума, само че нейната е с електронен дисплей- такава, каквато си показала.
За да не се мачкат, трябва да не я препълваш. Моите си миришат много хубаво и в помещението, където е сушилнята мирише много приятно- на омекотителя , който съм ползвала. Никакви "изгорели" миризми няма, не се деформират дрехите. Има за фини тъкани. Мачкат ми се малко повече от колкото на простира само дънки и чаршафи, но ако ги извадя веднага.Единствено малко се мачкат дънките и чаршафите, ако ги извадя веднага, но ако ги оставя известно време с включена системапротив намачкване ( през определено време барабанът се завърта, а вентилаторът ги обдухва ) и си излизат не по-намачкани от колкото от простиране на въже.
Успех в покупката !

# 5
  • Мнения: 2 013
Имам сушилня и пералня Аристон, не е точно същата като тази на картинката, ползвам я вече 9 месеца, доволна съм, понякога суша и по 2 пъти дневно.
Divana, а изсушава ли дрехите 100%? И дали не ги мачка много? Знам, че съвременните уреди са си измислени добре и се носят "стари" легенди, но все пак...нямам познати със сушилня
 А иначе имаме голям проблем, защото нямаме балкон /стара къща/ и измислям какви ли не начини и места за прането...Последно е при нас в спалнята,а аз имам астма и това явно ми я обостря...

Сега я погледнах, същата е като тази на картинката.
Не ги мачка много, стига да не се препълва, както и да се вадят още топли. Не мога да си представя вече живот без сушилня. Въпреки че ми е в кухненския бокс и е шумно като е включена, намирам начин да суша без да преча.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Мерси много за отговорите! Днес вече имахме в къщи разговор за сушилня... Laughing

# 7
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да, шумнички са и са нисък енергиен клас.Но аз използвам отложения старт и от спалнята не се чува когато работи.

# 8
  • София
  • Мнения: 752
Вчера докараха сушилнята и страхотна работа върши...Благодаря за отговорите

# 9
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Честито, да си я ползваш със здраве. Laughing

# 10
  • Мнения: 2 085
Честито и от мен!Вече съм 90% навита да си купя Grinning

# 11
  • Мнения: 103
Здравейте майчета!Имам много въпроси за сушилните.В процес на събиране на информация съм,защото имам проблем с простора(нямаме тераса).От този форум научих ,че са шумни,по-шумни ли са от пералните и съдомиялните,защото там където мисля да я сложа на съседите отдолу е спалнята,ще имам ли проблеми?Относно мачкането-поносимо ли е и по-скоро могат ли после да се изгладят?Тези,които са комбинирани -пералня със сушилня мачкали повече и се разваляли повече.А какво,ще ми кажете за консумацията на ток-приблизително 4kw/h-ако цикъла е 2ч. примерно- излиза едно сушене около1.20лв.,дали не е соленичко?Има ли по кратки програми?Нямаме възможност да се монтира в комин,така,че трябва да е кондензационен тип сушилня.Моля,ако някое майче ползва такава да ми отговори на въпросите,защото лошото време идва и трябва да си разреша проблема по скоро,а  искам да съм информирана повече ,дори дали си заслужава въобще такава покупка.Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт