Препоръчайте ми марка плодово пюре.

  • 1 226
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 407
Каква марка пюре ще ми препоръчате.
Взех на Ганчев, но не знам дали е случайно, но малката я заболя коремче.
Какво мислите?
Благодаря ви предварително!  ::

# 1
  • Мнения: 240
Никога не бих дала на Ганчев , те са направо като сок , това не е никакво пюре.Аз ще купувам само Хип , Хаме и Хелоу. Peace Peace
От Българските мисля , че на Ам-Ам са по-добри от тези на Ганчев.

# 2
  • Мнения: 240
Чак сега ви видях лентичката - вие сте само на три месеца.Май не е от Ганчевото пюре.Каквото и дадеш на толкова малко бебе е възможно да получи колики.Може би трябва да отложиш захранването поне с месец.

# 3
  • Мнения: 509
Hipp и Semper.

# 4
  • Мнения: 596
Ако бебето има колики изчакай с плодовите пюрета и сокове след като отминат. Сега давам пюрета на Ганчев- нямаме проблеми. Но бебка като беше на 2 месеца и дадох сок от морков и имаше страшни колики. Така че изчакай!

# 5
  • Мнения: 8 917
Чак сега ви видях лентичката - вие сте само на три месеца.Май не е от Ганчевото пюре.Каквото и дадеш на толкова малко бебе е възможно да получи колики.Може би трябва да отложиш захранването поне с месец.
И аз съм на същото мнение Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 804
Хип и в краен случай Нестле.
Бебето наистина е много малко за пюрета,може би това е причината за болките.Моя съвет е да изчакаш поне докато направи 5 месеца и тогава да започнеш със захранването.

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Да, бебето е малко, не ще да е от пюрето  Peace Но с ето това
Никога не бих дала на Ганчев , те са направо като сок , това не е никакво пюре.Аз ще купувам само Хип , Хаме и Хелоу. Peace Peace
От Българските мисля , че на Ам-Ам са по-добри от тези на Ганчев.
не съм съгласна  Stop
Пюретата на Ганчев са си достатъчно добри. Ти купувала ли си изобщо от тях  newsm78

# 8
  • Мнения: 948
Семпер  Peace

# 9
  • Мнения: 7 803
Чак сега ви видях лентичката - вие сте само на три месеца.Май не е от Ганчевото пюре.Каквото и дадеш на толкова малко бебе е възможно да получи колики.Може би трябва да отложиш захранването поне с месец.
именно  Peace иz4ай малко

# 10
  • Мнения: 251
Мястото на темата ти е при захранването. Там има много теми за пюретата, всичко, което те интересува.Има една тема "За и против пюретата на Ганчев", ако искаш я потърси................. Аз съм на мнение, че е рано да питаш за пюрета, рано е и да захранваш, но ти си решаваш.

# 11
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ползвала съм и ще ползвам и на Ганчев и на Ам-ам. И двата вида са хубави, но специално плодовите на  Ам-ам са само с плодове, докато тези на Ганчев с изключение на банана във всички има добавка нишесте. Те затова са с малко по-ниска цена. Ам-ам са идеални за бебета с проблем с акането.

# 12
  • София
  • Мнения: 663
хелоу

# 13
  • София
  • Мнения: 2 157
Никога не бих дала на Ганчев , те са направо като сок , това не е никакво пюре.Аз ще купувам само Хип , Хаме и Хелоу. Peace Peace
От Българските мисля , че на Ам-Ам са по-добри от тези на Ганчев.

Подкрепям smile3501

# 14
  • Мнения: 6 164
От Ганчев и Крис получи моментално колики. Като отшумяха дадох Хип и нямахме никакви проблеми, а и му се усладиха. Вземи пробвай едно, опитай го и ти и сравни вкуса с Ганчевото! Peace

Общи условия

Активация на акаунт