Аксесоари с патето Туити

  • 1 161
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 885
Още една дилема...

Търся парти аксесоари за РД с щампа патето Туити. В Книжна борса Пегас /на пресечка на Иван Асен/ имат такива, но само с героите на Дисни. Патето Туити /от анимацията Силвестър и Туити/ не е герой на Дисни.
От балоните намерих два вида в онлайн магазина на ДаНет. От www.vegatous.com намерих гумена играчка.

Идеи всякакви приемам, че купона наближава.... Hug Hug Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 15 215
В "Рамстор" продават гирлянд-около 2м.-лента, на която са прикачени картонени квадратчета с патета, а към всяко квадратче се привързва балон. Аз купих такъв за РД на Иво с Мечо Пух и компания, но има и с патето. Към 5-6лв. някъде струваше..... Ако проявяваш интерес, ще проверя дали не са свършили.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 215
Ходих до Рамстор.
Има банер (така ли се казваше newsm78)....... лента (гирлянд) с триъгълни знаменца с патето и един вълк (не го знам това филмче, не са ми известни героите)..... Струва 4 и нещо.
А това за което ти писах по-горе, е малко по-различно. Пак е гирлянд, но се нанизват балон, картонено пате, балон, картонено пате...... 5 и нещо струва.

# 3
  • Мнения: 2 885
От Метро взех тези балони.


Да не би да имаш този гирлянд в предвид?

# 4
  • София
  • Мнения: 15 215
Да, такъв е гирляндът. Може и да не е 100% същият, но е абсолютно такъв по идея.

Общи условия

Активация на акаунт