Ало,мъжа ви има любовница.....

  • 7 291
  • 63
  •   1
Отговори
Как вие бихте реагирали на такова позвъняване?

--------------------------------
Моя приятелка,до преди малко беше в нас,не мога да я успокоя......вчера и звъни домашния телефон,тя вдига и отсреща и казват/мъж/,че съпруга и си има любовница от дълго време,че и се подиграва по този начин,защото явно го правил и да се оглежда повече!!!!Тя ,милата толкова се е шашнала,че попитала:Ами тя по хубава ли е от мен,вие познавате ли я,кой сте вие......
Естествено,отговор не получила,само пак едно:Отвори си очите!!
Тя наистина ми е споделяла преди няколко месеца,че мъжа и не я "отчита"/тя така се изрази/ за нищо,повече контене преди да излезе за работа,секса се разредил и т.н
Тя ме пита какво да прави,детективи ли да хваща,да се самоубива ли,да му казва ли....само ме пита и реве,аз незнам какво да и кажа.Опитах се да и кажа,че може да е шега,тя НЕ,аз се съмнявах,сега се потвърди.Мъжа и в момента липсва от София,тя искаше да му звъни да му вдига скандали,спрях я,поне докато беше в нас,казах и да изчака,ще измислим нещо.Изпи 1 Лексотан и се прибра.

Писах тук тази тема,за да си кажете вие мнението,как бихте постъпили в такава ситуация/дано не се налага/ или ако сте били какво сте направили?
Не съм семейна,но като я гледах как страда,сигурно много боли.
Дайте съвети

# 1
  • Мнения: 198
това наистина е стряскащо обаждане  #Crazy
съвсем не и завиждам на милото моми4е Cry дано вси4ко си дойде на мястото-ли4но аз мисля 4е това е подла 6ега!разбирам да и се обади жена, Thinking но мъж!?
само като си помисля колко гадно е усещането на несигурност ,направо свят ми се завива!
но пък в крайна сметка-ако той и е изневерил,негов проблем-ще осъзнае какво е имал до него,но ще е късно , когато го оцени!

# 2
Аз да ти кажа,не бих се вързала така изведнъж.
Верно ,то жената си знае дали има повод да се съмнява,ама аз не бих повярвала на телефонно обаждане.
Всякви хора има ...

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Защо си пуснала жената да излезе като е изпила един лексотан и е разстроена? За другото - незнам

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
От какъв телефон и е звъняно ?

# 5
  • Мнения: 695
Честно да ти кажа,ако имам вече някакви съмнения и получа подобно телефоннообаждане наистина много бих се замислила.Без да ми става фикс идея бих погледнала с други очи на положението.При всички положения аз си мисля,че една жена винаги усеща когато я мамят.Дано това да е просто някаква грозна и недодялана шега

# 6
  • Мнения: 7 474
Ако имам съмнения и получа подобно обаждане , определено ще ми стане много криво. Ще проверя истина ли е и тогава ще мисля какво да правя  Thinking На съпруга няма да кажа нищо докато не се убедя какво става.

# 7
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Съпругата на мой колега също беше получила обаждане за него и   МЕН. А с нея сме приятелки и явно на някой не му беше ясно какви са ни отношенията и бяха решили да и се обадят с лъжа /хората не могат да живеят без такива работи/.  Не си спомнян нейната реакция към тях, но ми се обади и ми каза, ако не знам да знам това и падна един смях. Слава богу, че тя просто вярваше на истината и до ден днешен винаги продължаваме да си подържаме връзка с тях.

Дано жената /ако това не е истина/ не си развали отношението със съпругът си заради неоправдана ревност.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Кой лъскаше пързалката пръв?  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 8 917
Кой лъскаше пързалката пръв?  Rolling Eyes

"Котвичка" /никът на мацката/ дали е равносилно на "кукичка" Joy newsm78 Mr. Green Peace

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Кой лъскаше пързалката пръв?  Rolling Eyes
Peace

Ало, пускането на теми за сеир не ми харесва!

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
Никак не е лесно,но дано успее да не се поддава на провокацията и да се успокои преди да го напада,а междувременно да си "отвори очите" и да се огледа .

Надявам се това да е било "шега" Peace

# 12
  • Мнения: 2 013
И защо решихте, че е пързалка? Ей, много сте подозрителни.

А по темата - аз бих се опитала да запазя тотално хладнокръвие и по никакъв начин да не дам на мъжа да разбере, че го подозирам. След това бих се опитала да проверя как стоят нещата. И ако го хвана - да си дам отговор на въпроса какво е той за мен, мога ли без него и пр.... Ако не мога - да се опитам да го върна в семейното ложе някак.
При силов подход от самото начало нерядко се стига до раздели.

# 13
  • Мнения: 6 991
Ми сигурно бих казала "Е, и ?И аз си имам  Mr. Green "
Не бих се вързала на телефонно обаждане. Като се прибире, ще му кажа, ще вида как ще реагира Laughing Но общо - взето - ще се радвам, че е намерил някоя, която да ме отменя малко от малко, че трудничко му издържам на темпото... Rolling Eyes Laughing

# 14
  • Мнения: 2 407
Да говори с мъжа си и да го пита направо.

Общи условия

Активация на акаунт