Капки против колики INFAKOL.Помогнахаливи?

  • 625
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Здравейте майчета,надявамсе правилно да съм написала името на тези капки.Въпросътми е помогнахали тези капки при коликите на вашите бебоци.Моята дъщеря е на 20 дни и вече има колики,та ми препоръчаха тези капки но ги имало само в Германия и се чудя имали ефект от тях за да знам дали да си ги поръчам?Благодаряви предварително за вниманието.  bouquet

# 1
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
И при двете си деца съм ползвала само Саб Симплекс. На сина ми не помогнаха - той имаше колики до 3-месечна възраст. Дъщеря ми обаче не е имала кой знае какви колики и на нея й помагаха. Сина ми се оправяше само с отвара от Резене+овесени ядки (той беше и много запечен)  Naughty.Дано бързо да преминат коликите при бебчо, защото е голяма мъка и за детето и за вас Peace

# 2
  • Мнения: 22
Preporachvam ti da si nabavish Infakol kapki. Pri nas samo te imaha efekt. Probvahme Sab Simplex, Espumisan, caicheta na Hipp - bez efekt. Stiskam palci barzo da vi minat kolikite Simple Smile

# 3
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Аз ги използвах, но доколкото знам са Английски и не са скъпи , около 3 паунда. Доволна бях да! Определено успокояваха Ники!

# 4
  • Мнения: 5 103
Инфакола ме спаси.Не разбрах какво са колики Peace

# 5
  • Мнения: 1 555
Само Инфакола ни помогнаха препоръчвам ти ги горещооооо !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ние ги поръчахме от Англия, а от Германия поръчахме Лефакс -  те също са страхотни, но Инфакола е № 1 !

# 6
  • София
  • Мнения: 4 423
Определено ни помагаха в началото, но вече май свикна с тях ( 7 шишенца) и вече няма нещо, което да ни помага Cry, това ми е голяма болка в момента...

# 7
  • Мнения: 102
При нас също помагаха в началото, но свиква и вече не ни действат. Иначе съм доволна. Моят съвет е докато са слаби коликите не давай нищо.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 252
Според моя доктор коликите не се влияят от лекарства и трябва да се преживеят. Лекарствата са само за наше успокоение. Въпреки това давах Еспумизан, защото за САБ-а всички ми казваха, че запичали. Прави масажи с кремче за коремче "Бейби нос", гушкай повече бебешора да се притиска коремчето му в твоето топло тяло.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 127
Определено ни помагаха в началото, но вече май свикна с тях ( 7 шишенца) и вече няма нещо, което да ни помага Cry, това ми е голяма болка в момента...

Добре, че ми препоръчаха тези капки и изказвам огромна благодарност на няколко мами във форума, които ми помогнаха да ги намеря, дори и ни подариха.
На нас ни стигаше 1 шише за 20 дена. Давах го редовно когато имаше ужасни колики. Като стане по-добре ги забравях. 7 шишета за 1 месеца са МНОГО. Нещо не е наред. Ако бебето ти е на 2 месеца, коликите да са почнали през 2-та седмица. И за 2 месеца 7 шишета са твърде много. Нали ги даваш преди кърмене? Т.е. основно кърмене - поне през 2.5-3 часа?

# 10
  • Мнения: 959
Единствено и само те помагаха.

# 11
  • Мнения: 510
Ползвахме и Инфакол и Еспумизан. Не мога да кажа, че има някаква разлика, а и съставката на двата вида е една и съща.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Ние сме доволни от Sab Simplex

# 13
  • Мнения: 730
Единствено и само те помагаха.

И при нас така Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 4 423
Определено ни помагаха в началото, но вече май свикна с тях ( 7 шишенца) и вече няма нещо, което да ни помага Cry, това ми е голяма болка в момента...

Добре, че ми препоръчаха тези капки и изказвам огромна благодарност на няколко мами във форума, които ми помогнаха да ги намеря, дори и ни подариха.
На нас ни стигаше 1 шише за 20 дена. Давах го редовно когато имаше ужасни колики. Като стане по-добре ги забравях. 7 шишета за 1 месеца са МНОГО. Нещо не е наред. Ако бебето ти е на 2 месеца, коликите да са почнали през 2-та седмица. И за 2 месеца 7 шишета са твърде много. Нали ги даваш преди кърмене? Т.е. основно кърмене - поне през 2.5-3 часа?
Преди АМ, след това, по време на криза - а тя беше по едно време непрекъснато... Confused, нищо не помагаше...

Общи условия

Активация на акаунт