Искам да ставам....кума

  • 2 502
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Днес излизахме с една моя неомъжена приятелка, почти на годините ми. От дума на дума стана реч, че може и от една трънка да изскочи заек за нея, при което аз се зарадвах и след като я посъветвах все пак добре да прецени евентуално бъдещия си съпруг, се замислих как искам да стана.....кума. Винаги съм си падала адски по сватбите като мероприятия и много съм се забавлявала. Но винаги само в ролята на обикновен гост.
А сега....много ми се искам да съм кума-тя ми е обещала. Party Party
то верно, че рибата е още в морето, ама не пречи аз да си купя тефлонов тиган.
Пък и една подмолна мисъл имам-аз булка не съм била, щото....бях бременна и само подписахме.
Та това ще ми е и повод да изкрънкам съпружеството да си направим сватбичка и ние.  bouquet
Какво ще кажете за кумуването-случвало ли ви се е ? Peace

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Страхотно е да си кума Grinning
Ние кумувахме на приятел от детството на моя мъж. Те ни чакаха да се оженим, за да ни поканят официално, а бяха гаджета дъъълго преди нас Joy
Искам пак, искаааам, обаче не ще и не ще наш приятел да се раздели с ергенлъка и това е! Иначе ми е обещал "да се наперя"  bowuu

# 2
  • Мнения: 7 474
Много е хубаво  Hug Хем си в центъра на вниманието, хем не съвсем. Чувстваш се все едно се жениш ти, подписваш си , снимат те, съвет, църква , участваш във всички ритуали.  Hug

# 3
  • Мнения: 2 013
Бях веднъж, много отдавна. Ще ми се, особено ми се ще да кумувам на една наборка, ама тя не ще да се жени!

# 4
  • София
  • Мнения: 596
Какво ще кажете за кумуването-случвало ли ви се е ? Peace

Ихааааааааааааааааааа - и още как  Laughing 3 пъти ..................  Joy Joy Joy
Купон, веселба голяма, ..... изръсване подобаващо, но и отговорност!

Пожелавам ти от все сърце скоро и вие да празнувате, а защо не и две тържества наведнъж   bouquet

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Много е хубаво  Hug Хем си в центъра на вниманието, хем не съвсем. Чувстваш се все едно се жениш ти, подписваш си , снимат те, съвет, църква , участваш във всички ритуали.  Hug


 Peace

# 6
  • Мнения: 1 418
И аз веднъж в далечната 1990г.Като се гледам сега на снимките каква шматка съм...

# 7
  • Мнения: 6 390
Много е хубаво  Hug Хем си в центъра на вниманието, хем не съвсем. Чувстваш се все едно се жениш ти, подписваш си , снимат те, съвет, църква , участваш във всички ритуали.  Hug
да така е  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 8
  • Мнения: 7 474
  Twisted Evil И след участието в ритуалите се оказва, че "дървото е гризнал" някой друг  Mr. Green Joy Joy

# 9
  • Мнения: 3 356
Да,веднъж.Определено е по-добре,отколкото да си булката

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
  Twisted Evil И след участието в ритуалите се оказва, че "дървото е гризнал" някой друг  Mr. Green Joy Joy

Това също не е за подценяване  Joy newsm47

# 11
  • Мнения: 1 059
Много е хубаво  Hug Хем си в центъра на вниманието, хем не съвсем. Чувстваш се все едно се жениш ти, подписваш си , снимат те, съвет, църква , участваш във всички ритуали.  Hug
и аз съм на това мнение

# 12
  • Мнения: 1 427
Страхотно чувство е, ще знаеш! Аз само веднъж съм кумувала(миналата година) и ми беше голям кеф!А на мъжът ми му беше за 3-ти път(кумуването де Laughing) и малко му завиждам......,но времето е пред нас, дано пак ни се случи!

# 13
  • Мнения: 4 187
И на мен ми се иска ...... много даже ! Това е голяма чест, отговорност и много приятно начинание според мен.  Иска ми се, също така,  да стана кръстница, но все още никой не ме е удостоил с тази чест !

# 14
  • Мнения: 2 220
Иска ми се. Напоследък си мисля периодично за това. Даже сега ме предстои да запознавам едно момче с моя приятелка и вече си представям как ще се оженят и поискат аз да им бъда кума  ooooh! Луда работа.

Общи условия

Активация на акаунт