Трески по главата

  • 6 093
  • 16
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Моля ви, кажете някой изпитан метод, с който да се премахнат треските от главичката на Бебчо. Пробвала съм да ги мажа с мазнина и после да ги лющя / ако мога така да се изразя /, но те пак се появяват.

# 1
  • Мнения: 5 790
Вероятно говориш за крустички. Ако е това - не ги пипай, не ги лющи, нищо не им прави. Има същата тема от вчера в Здравния, прочети там!

# 2
  • Мнения: 111
Подкрепям мнението на Алекс1.Не се пипат тези работи, особено пък да ги чоплиш, просто имай търпение, ще паднат си  сами с времето.

# 3
  • Мнения: 750
Ако имаш възможност, вземи пяната за глава на новородено ма Мустела. Мий главата с нея, без да търкаш. Струва около 12лв. Търси в аптеките. Флаконът е с дозатор.
Полина имаше много курсти. С тая пяна се махнаха за около седмица. И после започна да расте коса. Като се отчупеше сама някоя курста, с нея падаше и снопче косица. като се изчистиха, косицата си тръгна полека- лека.

# 4
  • Мнения: 596
Крем на Клоран за корички.  Peace

# 5
  • Мнения: 742
Крем на Клоран за корички.  Peace
Peace

# 6
  • Мнения: 22
Nie imahme mn uporiti mlechni korichki i sled razni metodi, ni pomogna za okolo sedmica pjanata na Mustela, sled kato i izmiehme s neja glavichkata za po sigurno ja mazehme i s kremche za mlechni korichki na Mustela.
Shte ima efekt probvai Simple Smile

# 7
Аз омазвах всека вечер след къпане, освен телцето и главичката на дъщеря ми с бебешкото олио. След това разчесвах с гребенче. Бързо паднаха.

# 8
  • Мнения: 1 117
Аз омазвах всека вечер след къпане, освен телцето и главичката на дъщеря ми с бебешкото олио. След това разчесвах с гребенче. Бързо паднаха.
Така правех и аз,но преди къпане.Но ползвах шампоан и от него не се образуваха много.

# 9
  • Мнения: 115
Имахме същия проблем. Помогна ни крема STELAKER на MUSTELA.
Нанася се с лек масаж. Оставя се да престои цяла нощ и се измива с шампоан.  Peace
Струва около 12 лв.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Клоран Peace! Но нас ни помогна и друго- кожната лекарка каза, че на някои бебета кожата е много чувствителна и прекаленото миене я изсушава. От както му мия главата през вечер- нямаме проблеми с курстички/а имахме до седмия месец/.

# 11
  • Мнения: 1 555
Крем на Клоран за корички.  Peace
Също така същият го има и на мустела и двете марки са добри, а и има ефект определено

# 12
  • Мнения: 683
Мазах ги с какво ли не... отначало със зехтин, месеци наред, после какви ли не мазила, ставаха все по-големи и накрая послушах майка ми и на 4 месеца след като нищо не беше помогнало намазах главичката с мас 2 часа преди къпъне, така само 3 поредни дни и изпадаха сами. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 77
 Мустела крем за крусти - мазах 2 седмици редовно всяка вечер, а сутрин измивам - много упорити бяха, но изчезнаха, сега когато не намажа някоя вечер кожата на главата започва леко да се лющи, но иначе тези ужасни гадни корички се махнаха и се надявам да не се появяват отново  Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 1 941
Боже това заглавие как ме стресна ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт