Неиска да спи в количката

  • 1 259
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 437
Хайде мами, помагайте!
В къщи спи от 13:30 до 17:00. Навън само половин час, става кисела и почва да реве. Много е любопитна иска всичко да види и колкото и да й се спи не си затваря очите. Пробвах приспиване на ръце и слагане в количката, не се получава. Пробвах и да е на тихо място без много шум и минаващи хора, пак не става. Дайте идеи как да я накарам да спи повече в тая количка, че да може да сме повече навън.
Като беше по-малка по цял ден си спеше в количката, ама това преди да иска да разглежда и да е седнала. Незнам какво да правя.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
В количката напълно легнала ли е, или леко я изправяш вече?Моето дете когато започна да сяда в количката и да вижда околният свят(цяла зима беше захлупен), имаше период в който беше полудял.Движението на атомобилите, хората, шаренията ги превъзбуждат и те отказват да спят.Този период отминава като свикнат.Може това да е причината твоето дете да се държи така, не зная Confused

# 2
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
Дъщеря ми също спеше по цял ден навънка. Откакто настанаха летните жеги обаче изобщо не искаше да спи, беше нервна и се прибирахме за да може да си спи на хладно. Сега е почти на 9 месеца, много е любопитна, но когато много й се спи правим едно "яко лашкане" в количката за около 5 минути и заспива JoyСпоред мен най-много й пречеше жегата.

# 3
  • Мнения: 251
Някои имат проблеми с това, че бебетата им спят само в количката, други - че бебетата им не искат да спят в количката.Мисля, че втория вариант е много по-приемлив.Защо искаш бебо да спи в количката? Ами то детето си е свикнало в къщи, на широко и на спокойствие.Защо трябва да го мъчиш, щом не му е удобно.Моята беба също не иска да спи в количката, дремва по половин час и край.Иска да си спи в легълцето и за това си я прибирам на обяд и тя си спинка в кръватчето по 4-5 часа.През останалото време сме навън.Сутрин от 09.30 до 12.00 и следобяд от 16.00 до 19.00. Малко ли е? Ти искаш да сте постоянно навън, така ли? Като имаш бебе трябва да се съобразяваш с неговия режим.Така мисля аз.Ти си благословена за това, че детето ти си спи в къщи спокойно.Наскоро една мама писа, че спи само в количката, а в къщи - не.И какво ще прави зимата.Ето това е проблем.Ами любознателно ти е детенцето.Навън разглежда, а в къщи си почива.Какво повече искаш, за кога ще го учиш в количка?
Не се засягай, просто ти казвам, че детето си знае най-добре.Но ако все пак си решила да се помъчиш да го научиш - успех.

# 4
Здравей майче,
Има такъв момент, когато порасне детето (някъде след годинка), количките им стават тесни и неудобни. Поради тази причина е много трудно да ги накараш да спят в тях. Те може и да заспят, но бързо се будят.

# 5
  • Мнения: 3 356
Боби спря на около 5-6 месеца да спи навън.Много рядко се случва,само когато е адски изтощен.

# 6
  • Мнения: 316
Здравей майче,
Има такъв момент, когато порасне детето (някъде след годинка), количките им стават тесни и неудобни. Поради тази причина е много трудно да ги накараш да спят в тях. Те може и да заспят, но бързо се будят.
То детенцето няма година - тия дни прави 6 месеца сладурчето.  Wink

# 7
  • Мнения: 992
ами и мойта щерка в количката спи най много час, но като се приберем си наваксва в нейното креватче  Wink

Общи условия

Активация на акаунт