Saturday night fever

  • 7 384
  • 228
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Как изглеждате в Събота вечер? Правите ли се хубави или предпочитате анцунга, чехлите, телевизията и миризмата на манджа с чесън? Много български семейства страдат от липса на активен социален живот. Виждал съм много от вас по снимките под никовете ви и мисля, че има хубави жени чиито мъже лично на мен ми приличат на добри българи и съвестни балканци. Някои даже вероятно биха попаднали и в кръга на моите познати ако животът им подаде ръка. Тук не става дума за смешните злобари, каквито апропо има във всеки форум във всяка държава.

Ето ме мен например - лъснати и винаги маркови обувки, тъмен панталон, хубава бяла риза, но често и тясна фланелка с надпис, часовник (златен), бижута на всяка ръка и по врата, Нокиа, Мерцедес, марково уиски. Не пия много защото е дебело, а и не искам да губя форма за прекрасните дами, които също търсят щастието си. Някои са млади, но има и любителки на суинга ако се сещате за какво става дума.

Искам да поздравя всички майки, които обичат да се забавляват и се грижат за външния си вид. Става дума за козметици и фризьори, за чисто и модно бельо, за Моторола и Рено/Пежо/Опел.

# 1
  • Мнения: 1 813
 newsm78
 Joy  Joy  Joy
 hahaha

# 2
  • Мнения: 1 002
ти си изоставил Голфа !?! Laughing не може да бъде  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 813
Имам едно усещане за тази тема.
Спам  Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 5 577
Имам едно усещане за тази тема.
Спам  Twisted Evil

O не, аз имам съвсем друго усещане.
Може да съм малка, но смея да твърдя, че разбрах за какво става въпрос.  Wink

Всяка събота излизаме, но тази сме с малкия и затова ще имаме гости. Режа салатки.
Направих си пилинг на лицето днес и след малко ще се гримирам.

# 5
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Жоре, а жена ти как изглежда в събота вечер?

# 6
  • Мнения: 4 406
 newsm78 newsm78

Последна редакция: сб, 23 сеп 2006, 20:20 от boomerang

# 7
  • Мнения: 5 577
аз съм с анцунг и без грим в събота вечер и мъжът ми твърди , че и така ме обича... няма да се кича я!!!

Той и моя, даже днес ми харесал анцунг, но аз не се обичам така.  Laughing
Познаваш ме, знаеш ме - тази тема ми иде точно на място.

# 8
оооо какъв анцунг- събота вечер съм винаги с официална рокля и ходиме на прием.И не с мерцедес ,а с ферари.Мъжът ми и той- освен костюми на армани в гардероба си друго няма.Вива нокиа и моторола  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

П.П. ааааааайде на пързалката с жоретооо
как пък се премести-май му омръзна темата в дом и семейство за жена му

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
за който е изтървал шоуто с изтъкнатия ни балканджия пълен с мерцедеси ,нокиа и "пичета" -> тук  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=128032.0 Joy

# 9
  • Мнения: 239
Имам едно усещане за тази тема.
Спам  Twisted Evil

O не, аз имам съвсем друго усещане.
Може да съм малка, но смея да твърдя, че разбрах за какво става въпрос.  Wink

Всяка събота излизаме, но тази сме с малкия и затова ще имаме гости. Режа салатки.
Направих си пилинг на лицето днес и след малко ще се гримирам.


Не мога да остана безразличен към една модерна майка и красива българска жена. Пилинг преди гости, а скоро и грим. Къде излизате в Събота? Кои са популярните места за хора от класа? Харесва ли ви песента на Парис Хилтън?

# 10
  • Мнения: 4 406
Познаваш ме, знаеш ме - тази тема ми иде точно на място.
знаем те- ще си с убийствено къса пола и ботуши до коленете...

# 11
ако ти и изневеряваш,защо и тя да не го направи...  Twisted Evil пък си мисля,че го заслужаваш...

Значи виж сега - не е тук мястото да си правиш шеги защото наистина се чувствам кофти. Да, изневерявам, но при мъжете е друго и не се прави, че не го знаеш. Да не говорим, че аз изкарвам парите и мога да разпускам от време на време.

я кажи- ти събота вечер с жена си ли разпускаш или с "разрешените" ти любовници hahaha

# 12
  • Мнения: 239
Жоре, а жена ти как изглежда в събота вечер?

Жена ми рядко излиза днес. Ще ти кажа как я съветвам да изглежда когато я водя да вечеряме някъде. Напоследък става дума за Къщата с часовника все пак.

Високи токове (аз съм доста висок), дънки или пола, дреха с добро деколте (има цици), много накити, но никога повече от мен за да не ме мислят за балък, часовник, накити, очила (дори и да е тъмно), пръска се задължително с Исе мияке от Цум наливно (много харабийско). Гледам да давам достатъчно пари на жена си за да не ме прави за срам пред хората, а и понеже тя е скромен човек и ако и слушам простотиите сигурно ще сложи някакво бизнес нарядче, което е за скумрии все пак.

# 13
  • Мнения: 239
оооо какъв анцунг- събота вечер съм винаги с официална рокля и ходиме на прием.И не с мерцедес ,а с ферари.Мъжът ми и той- освен костюми на армани в гардероба си друго няма.Вива нокиа и моторола  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

П.П. ааааааайде на пързалката с жоретооо
как пък се премести-май му омръзна темата в дом и семейство за жена му

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
за който е изтървал шоуто с изтъкнатия ни балканджия пълен с мерцедеси ,нокиа и "пичета" -> тук  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=128032.0 Joy

Да бе, той мъжът ти ако има пари за Ферари мислиш ли, че точно на жена си ще го купи, а? Едва ли. Мечтите ти са смесица между творчеството на Ханс Кристиан Андерсен и Уелс, Азимов...даже и един Р.Л. Стивънсън.

# 14
  • Мнения: 37
... Не пия много защото е дебело...

О, не! Вие нали казахте, че сте богат?
Какво стана? Или само днес така , един вид пред заплата сте?

Общи условия

Активация на акаунт