Какъв багаж да взема за мен и детето за Правителствена болница?

  • 2 967
  • 6
  •   1
Отговори
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ще ни приемат там в сряда за операция и не се знае колко време ще останем. Тъй като болницата е по-висока категория от другите болници съм в голямо недоумение какъв багаж ще ни е нужен.  Трябва ли да нося пижама за мен и дрешки за малкия или ще ни дадат от болницата? Ако дават детски пижамки от там дали ги сменят като се подмокрят или ще ни дадат една за целия престой? Дават ли хавлии и кърпи? Къде се мият и къпят децата и придружителите? какви санитарни материали да взема (т. хартия, сапун, салфетки)? Да си носим ли прибори за хранене? Ще ме пуснат ли да се разхождам по анцунг или ще трябва да се мотая по цял ден по болнична нощница? В стаите ли са баните и тоалетните или са общи? По колко човека са в стая? Има ли телевизор в стаите в детското отделение и ще ми трябват ли монети  или нещо друго за да мога да гледам? Казаха ми че храна ми се полага само до операцията слещу заплащане ( 45 лв. за ол инклузив Mr. Green), след операцията престоя ми ще е безплатен, но ще трябва да ми носят храна. Не става ли да продължа да си плащам за да се храня там ако храната става за ядене? И каквото още се сетите че е нужно за болница *****(пет звезди).

# 1
  • Мнения: 195
Значи 5 звезди е малко пресилено, но определено условията са много добри. Това с плащането на храната не е вярно, хранят те 3 пъти на ден, както си му е реда.Нощница ти дават, но ако ти искаш можеш да си със собствена, но трябва да е нощница, не анцуг или пижама заради визитациите. Носи си прибори, тоалетни принадлежности, тоалетна хартия, кърпи. За бебето дрехи се носят само за изписването, там си ги обличат много прилично, сменят всичко редовно, не се притеснявай. Носи си монети за телевизора. Баня има във всяка стая, в стая сте максимум 3 ( толкова легла има ) но трета слагат ако няма къде другаде, предпочитат да сте по две в стая.
Та така, успех ти желая! Апропо при кого ще раждаш?

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Значи 5 звезди е малко пресилено, но определено условията са много добри. Това с плащането на храната не е вярно, хранят те 3 пъти на ден, както си му е реда.Нощница ти дават, но ако ти искаш можеш да си със собствена, но трябва да е нощница, не анцуг или пижама заради визитациите. Носи си прибори, тоалетни принадлежности, тоалетна хартия, кърпи. За бебето дрехи се носят само за изписването, там си ги обличат много прилично, сменят всичко редовно, не се притеснявай. Носи си монети за телевизора. Баня има във всяка стая, в стая сте максимум 3 ( толкова легла има ) но трета слагат ако няма къде другаде, предпочитат да сте по две в стая.
Та така, успех ти желая! Апропо при кого ще раждаш?

О, скъпа, няма да раждам. Влизаме там за урологична операция на малкия. Затова предполагам че условията ще са малко по-различни по отношение на храната и облеклото.  Благодаря ти все пак. Май никой не е лежал в детското отделение на правителствена.

# 3
  • Мнения: 5 525
 martisun, в правителствена б-ца не сме лежали, но не ми се вярва да се налага да седиш по нощница.За детето предполагам че ще е необходима, но ти си вземи удобни дрехи.Вземи си чаша за вода, мокри кърпички, книжки за малкият , дрешки да го преоблечеш.Вземи си и сапун и салфетки.Аз винаги нося детски кнжки и моливи и блокче за оцветяване.

# 4
  • Мнения: 7 640
отговарям подред:
Мисля, че е по-добре да носиш дрехи за детето- тип анцунг, пижама или нещо подобно, могат да ви дадат, но може да ползаш и собствени.
За теб- облекло по твой избор, анцунг е удачна идея. Храната не си заслужава- кетъринг е, но е по-добре да ти носят отвън. Пък ако ти хареса- ще си платиш и ще те запишат.
Стаите имат собствена баня и тоалетна, обикновено е само за едно дете и майката. Носиш си санитарни материали, кърпи- също.
Има тв с монети.
Откъде го измисли болница с пет звезди Simple Smile
Доц.Минков ли избрахте?
Успех и стискам палци!

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Откъде го измисли болница с пет звезди Simple Smile
Доц.Минков ли избрахте?
Успех и стискам палци!

Ами преди това ходихме в Пирогов, където искаха от мен да си нося и легло освен чаршафите,  и затова Правителствена ми се видя като гранд-хотел.
При Минков решихме да сме. Дано да е за добро.
А проблема с храната ми е че татенцето ще може да идва само сутрин да ни види а тогава са визитациите и не е ясно дали ще можем изобщо да се виждаме.
Благодаря ти.


# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не ти ли казаха........обади се да попиташ........не вярвам да ти откажат информацията или да се държат грубо

Общи условия

Активация на акаунт