Защо месечният ми цикъл се скъсява?

  • 1 022
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 796
Здравейте момичета!
Както се вижда от лентичката ми, имам момченце на 1г.4м. Heart Eyes След раждането цикълът ми започна да се скъсява, преди беше 28 дни, а сега е 26-24 дни. Надявам се да не е признак за нещо тревожно, хормонално смущение например. Нормално ли е след раждане да настъпи промяна в цикъла?

# 1
  • Мнения: 4 978
Щом не е на по-малко от 22-23 дни няма за какво да се притесняваш.
А и мисля, че е нормално да има промени. И не само в цикъла.

# 2
  • Мнения: 992
а защо не се посъветваш с гинеколога ти, и аз си мисля че би трябвало да е нормално , но все пак една консултация ще ти е от полза за твое успокоение  Peace

# 3
  • Мнения: 8 917
Ще се нормализира, спокойно. Ако те притеснява все пак е добре да говориш с гинеколога си Peace

# 4
  • Мнения: 796
Благодаря за отговорите!  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз бях така, като се има предвид, че преди бременността цикълът ми беше на 31 дни. Това продължи доста време - половин година, може и повече. От няколко месеца обаче ми се нормализира и сега ми идва точно на 28-мия ден.

# 6
  • Мнения: 765
 При мен след раждането се получи обратното - от 28 мина  на 35 дни . Говорих с  гинеколожката ми и тя ми каза , че няма нищо тревожно , след като цикълът е редовен и през равни интервали от време  Peace

# 7
  • Мнения: 1 526
При мен след раждането се получи обратното - от 28 мина  на 35 дни . Говорих с  гинеколожката ми и тя ми каза , че няма нищо тревожно , след като цикълът е редовен и през равни интервали от време  Peace
Точно така. Важното е да няма аномалий- веднъж на 23 дни, другия на 40. Ако е в нормални интервали всичко е в реда на нещата.

Общи условия

Активация на акаунт