Ще кърмите ли навън през зимата?

  • 1 562
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Ние сме почти на 3 месеца и се кърмим по градинките. Днес обаче времето беше хладно и ми стана студено като си вдигнах блузата да я накърмя. Замислих се как ще я вършим тази работа през зимата. Споделете вашия опит.

# 1
  • Мнения: 942
И аз ще следя темичката,че  и ние досега навсякъде се кърмим,ама зимата незнам как ще става.Мразя студа Sad

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Е чак пък толкоз екстремно... Grinning

# 3
  • Мнения: 3 216
ХУбав вьпрос ,изобщо не сьм се замисляла newsm78

# 4
  • Мнения: 6 243
Кърмила съм я през зимните месеци извън къщи, но на закрито - по кафета, детски кътове, такива неща... На студа нъл ще ми замръзнат цистерните #Crazy

# 5
  • Мнения: 631
хапке това за цистерните е култова реплика
супер си
миналата зима и ние бяхме баш бебече и зимата съм го кърмила но в колата насам натам на закрито, но на самото бебе не му е много удобно, то трябва да го поразсъблечеш - аз например му махах космонавта, шапката, качулката то като е опаковано с толкова дрехи ......не може да мръдне - къде ще се разправя да ти суче
пък и къде в този студ да се показва "храната" бебето  предпочита "храната" си топла ....
"храната" - гърдите
знаете ли като ходихме това лято по море насам натам по басейни и бебето ми например когато съм с мокър бански  и гърдите са някак студени от мокрото и той лапва веднъж дваж трети път и чак тогава засуква .... не обича храната да му е студена
или пък когато съм се къпала в морето като захапе направо изплюва не харесва соленото предполагам ..........

# 6
  • Мнения: 1 353
 На открито в студовете няма да кърмя  no Най-малкото мога да се разболея. Все пак като се замисли човек, никой не се застоява навън много при лоши метеорологични условия.

# 7
  • Мнения: 619
Днес се замислих и аз по въпроса,но все още не съм решила.Предполагам,че ако съм на закрито,няма да е проблем и за двете ни.Абе като дойде зимата ще му мисля,пък и едва ли ако е кучи студ,аз ще съм излязла-нали ще ми е студено...

# 8
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
става, бе, ама е студено, кърмила съм  и в много студено време, затова си купих и дълго яке (до колената), така на кръста не духа много, свалям ципа и намушвам бебето, но с космонавта, нищо не свалях от нея, после си я завивах в количката и напред. по-малко сучеше навън в студа, но после в къщи на леглото като си легнем си наваксваше.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Ако се наложи - Да. Като гледам колко се разсейва вече от всичко заобикалящо  - кърменето извън кревата скоро ще стане мисия невъзможна  Sad

# 10
  • Мнения: 949
Ние вече не се кърмим,но никога не съм го кърмила навън,без значение от сезона.

# 11
  • Мнения: 601
Глада е по-силен от тока-като дойде не пита,къде к'во,що Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 1 252
Винаги може да се влезе в магазин или в заведение и да се помоли за 1 стол на който да се накърми бебешока. Вече специализирах кърмене на обществено място и не ме плаши зимата  newsm53

# 13
  • Мнения: 4 242
Две зими вече изкарахме навън по 2-3-4 часа (зависи дали има виелици Mr. Green.) абсолютно всеки ден,  Кърмила съм при всякакви обстоятелства без проблем. Нали лицето на бебето/детето е свободно, аз само запрятам блузата леко под якето а Ива ме топли отпред. И тази зима ще сме така! Grinning

# 14
  • Мнения: 535
Ние цяла зима се кърмихме навън и нямаше никакъв проблем, ако искате и снимки мога да пратя Hug Тази зима не знам дали ще стане, защото вече съм на работа и почти не го кърмя навън, но ако ми се отдаде възможност на драго сърце бих го направила, страшно приятно е, повярвайте ми Peace А за хлада- няма такова нещо, аз се разголвам дотолкова, че бебо да може да поеме зърното Flutter

Общи условия

Активация на акаунт