Какво може да е това???

  • 854
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 397
Наблюдавам огромна промяна в характера на дъщеря ми  Shocked От седмица насам заспива с голям рев, и толкова е изнервена, че не ми дава да я гушна, да я залюлея или нещо друго за да я приспя. Спи й се та две не вижда, но не, дере се до захлас и всичко я дразни. Започнахме редовно да я приспиваме в колата - правим 1 кръгче в квартала и е готова. А преди това беше най-спокойното дете на света, къпя я и щом подуши възглавницата е готова. А сега направо е ад  Cry Може да са зъби, защото растат 4 кътника и 2 долни резци едновременно, но ако е това щеше да е кисела и през деня. Вечер е просто неузнаваема  #Crazy всички емоции са на мах - смее се по различен начин, рита, блъска, просто все едно е взела някакъв наркотик. Ходи на ясля от 3 седмици и лелите все казват, че таме като мушица. Дали не си подтиска емоциите, и след това всичко да се излива наведнъж  Confused Незнам, на вс отгоре вчера вдигна 39.7 температура, водихме я при двама лекаря, видимо нищо й няма, а температурата не спада с какви ли не лекарства (даже и течен аналгин). Накрая ни изписаха АБ, заради кръвните изследвания (показвали, че има възпаление)  И сега пие аугументин  Cry Просто от 2 дена не съм на себе си  #Crazy

# 1
  • Мнения: 8 585
Това са класически симптоми на откъсване от майката.
Детето след прибиране се държи така, като че ли иска да "накаже" родителя за неговото решение (относно детската градина).
От друга страна,трудното заспиване е резултат на превъзбуда в този случай.
Лек обеден сън би бил от полза.

Това са най-честите причини. Има и други, разбира се.

# 2
  • Мнения: 408
Юлия беше свикнала да заспива сама вечер, но като тръгна на ясла вечер взе да ме търси и така до неотдавна.

# 3
  • Мнения: 397
И аз мисля, че причината за промяната в настроенията е тръгването на ясла!? Синът ми като тръгна на ясла известно време след това беше като неузнаваем - умърлушен, не му се играеше на любимите игри, мълчеше, беше вкиснат...и така докато посвикна с мисълта, че ще трябва да ходи на ясла. Radda, дъщеря ти ходи ли с мерак на ясла или си поплаква като я водиш?

# 4
  • Мнения: 397
Това е най-странното ходи с желание, много бързо свикна (още на 4-тия ден остана да спи). Вечер като я взимам е весела, казава чао на лелите, дава целувки и след половин час започва да ме тормози  Twisted Evil Лелите всеки път ми казват, че тя е най-кроткото дете, храни се добре, спи........... Незнам, сега сме 1 седмица вкъщи заради АБ (трябва да го пие 7 дни) и после ще видим  Praynig

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
Все едно си писала за Дара. Същата история. Беше невероятно кисела и на всичкото отгоре ми се залепяше като ваденка и не ме оствяше и до тоалетна да отида. Всичко е от промянатана режима с яслата.

Общи условия

Активация на акаунт