Какво ви липсва в живота ?

  • 5 871
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 268
Това е въпроса ми към вас.
За себе си ,ще кажа 4е ми липсва приятелка(истинска приятелка ) ,с която да споделям вси4ко и да мога да раз4итам на нея. Досега съм имала 2 такива ,които съм имала за истински ,а се оказах предадена .  Sad  Много боли ,когато те предаде 4овек , на когото си се доверил .
Липсват ми и други неща в живота , но за периода , в който съм в момента, истински приятел ми липсва най много.
Кажете ,какво ви липсва на вас?

# 1
  • Мнения: 3 537
Липсва ми моята половинка. Weary
Не че не живеем заедно,но той работи на няколко места и не можем да прекарваме достатъчно време заедно цялото семейство.И по тази причина и гости не можем да си поканим,или пък ние да отидем някъде!
Но какво да се прави,такъв е живота! no

# 2
  • Мнения: 1 546
Ох, знам, че е много тъпо, но много ми липсва...котарака, който остана да живее с нашите (нали е "синковеца" на баща ми... Confused) и сега като се чувам с майка ми, първото за което я питам е: "Какво прави Шошко?"...
Това ей така...а иначе, много ни липсва бебче, но работим по въпроса  Wink

# 3
  • Мнения: 1 080
На мен ли липсва свободно време, което да посветя само на себе си. Пътуванията също ги е хванала липсата. Липсва ми време най-вече.

# 4
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Второ бебче!
И тъкмо решим да попълним липсата - все гадости - спонтанен, сега пък варицела... Confused
...и пари ми липсват - за собствен дом.

# 5
  • Мнения: 15 619
Липсва ми още едно бебче, може да са и две. Липсва ми също така малко спокойствие / от време на време /.

# 6
  • Мнения: 259
Ох, какво ми липсва, липсва ми свободно време да излез на на кафенце със приятелки и сладка раздумка и да не мисля за нищо друго, също тъка пари за собствено жилище , май много неща ми липсват,но какво да се прави, такъв е живота, ако не ти липсва нищо сигурно няма да бъде интересен.

# 7
  • в къщи
  • Мнения: 467
най-вече разнообразие!!!Животът ми е един такъв...еднообразен...едно и също всеки ден...скука ви казвам,добре,че е нета да се разсейвам.Ама и аз съм един мързел,то разбира се, от небето няма да ми падне РазНообРаЗиеТо. Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 483
Липсва ми увереност като качество, чиято липса ми пречи понякога   bouquet

# 9
  • Мнения: 78
The talk
The sex
Somebody to trust
The Audi TT
The house on the Vineyard
The house on the gulf coast
These are the things I miss the most .......




# 10
  • София
  • Мнения: 1 819
Липсва ми спокойствието на собствения дом. В момента сме като в дядовата ръкавичка, нямам лично пространство. С нетърпение чакам да стане готов апартамента ни, който макар и малък ще си е само наш!

# 11
  • Мнения: 8 505
В момента-сигурност за най-близкото ми бъдеще (професионално).

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Липсва ми всичко изброено в темата до тук.

# 13
  • Мнения: 8 917
Ужасно ми липсва подкрепата и обичта на баща ми, който почина преди малко повече от година Cry

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
За себе си ,ще кажа 4е ми липсва приятелка(истинска приятелка ) ,с която да споделям вси4ко и да мога да раз4итам на нея. Досега съм имала 2 такива ,които съм имала за истински ,а се оказах предадена . 

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт