Шиете ли си дрехи при шивачки?

  • 6 650
  • 91
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
От едно време имам плачевен опит с шивачки, само са ми окепазявали платовете, дори не се сещам да съм носила нещо, ушито от шивачки....  Tiredх

Обаче сега нещо се замислям дали пак да не опитам... Mr. Green Една колежка лятото ходи на работа с един костюм - блуза без ръкави и панталон, всичко с плата й е струвало 28 лв. Мисля си за панталон, ще занеса един мой, дето се вика, няма да се обясняваме на пръсти, а просто ще копира, обаче пак ме е страх. Rolling Eyes Пък да ходя по магазините...едва ли ще намеря точно такъв модел, а не ми се обикаля...

Вие шиете ли си нещо?  Thinking

# 1
  • Мнения: 1 708
Аз не си шия,защото ме отегчава постояното ходене на проби и пак не се знае какво ще стане.Обичам като влезна в магазина да го харесам,да ми стане и да го купя.

Аз също имам приятелка която обича да си шие и е много доволна!

# 2
  • Мнения: 6 167
Не, отдавна не съм го правила.
Но имам много добра шивачка.
Едва ли някога пак ще имам нужда от шев при всички тези магазини...

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 043
Не, не шия при шивачки- още от абитуриентската си не съм го правила. Панталонът ми тогава изглеждаше ужасно и си купих после готов  Confused

# 4
  • София
  • Мнения: 35 814
Не, защото не съм попадала на добра

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Имам си страхотна шивачка, ходя си при нея от години. Дори тя идва с мен по магазините за платове  Wink
Един панталон и отнема един ден, а на другия имам проба и докато си изпия кафето при нея, тя го е доушила и ми го връчва.
Така при нея си уших всички дрехи докато бях бременна  Peace

# 6
  • Мнения: 614
Да, случва ми се напоследък. Имам приятелка шивачка, която има доста богато въображение, и изделията и са страшни.

# 7
  • Мнения: 2 550
Вече не, мързи ме да ходя на проби и т.н.
Още имам две поли и една блуза при шивачката ми, готови са, но няма кой да иде да ги вземе  Crazy

# 8
  • Мнения: 10 982
Не, никога не съм си шила по поръчка.
Познавам 2 много добри шивачки и редовно им нося панталони за подгъване  Simple Smile

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Зачекнах темата, та...колежката ми ще (или вече е била?) на сватба, за целта си ши корсет, който й излезе цели 120 лв.  #Crazy... с ръчна бродерия, бла-бла. Видях го, миии.....множко ми се струва за корсет.

А някой да препоръча добра и не много скъпа варненска шивачка, освен тази, при която си шие другата колежка.  newsm78

# 10
  • Мнения: 27 524
Баба ми, майка ми, сестра ми и баща ми шият професионално-любителски, така че и ДА и НЕ  Grinning

# 11
  • Мнения: 5 299
Не. Никога не съм ходила, и нямам намерение.

# 12
  • Мнения: 139
За съжаление, около нас няма шивачки Sad. Ако намеря добра шивачка, бих отишла - имам платове и идеи! thumbsup

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 781
За съжаление, около нас няма шивачки Sad. Ако намеря добра шивачка, бих отишла - имам платове и идеи! thumbsup

Аз платове нямам, но  идеи.....един тон! Особено в Нета има какво ли не, свят да ти се завие.  ooooh!

# 14
  • Мнения: 2 253
майка ми шие,бродира(на шевна машина).спестявах си ходене на проби и т.н.това обаче-преди години.
 сега живея далеч от нея Sad
не ползвам услугите на шивач Peace
 това на снимката е едно бюстие ,което тя ми е правила.


 

Общи условия

Активация на акаунт