Може ли без гладене след сушилня?

  • 532
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
От както се захлади суша дрехите на бебка в сушилнята. Мислите ли, че мога да не гладя всичко ако е минало през сушилнята. Одеалцата, поларените дрехи и хавлиите изобщо не се измачкват в нея. Каква е всъщност причината да се гладят всички дрехи на бебетата освен добрия им вид?

# 1
  • Мнения: 7 803
да може  Peace вси4ки бацили и квото там се сети6 е убито от горе6тия въzдух, а 6том и не са ти сма4кани няма какво да му мисли6  Peace

# 2
  • Мнения: 2 000
Може. Аз гладих само първият месец, защото мразя да гладя.

# 3
  • Мнения: 125
Може, аз не гладя дрехите на беба изобщо, защото сушилнята суши дрехите на доста висока температура и се дезинфекцират, каквато е целта на гладенето.Гладя чат пат някои връхни дрешки ако са много смачкани. Страхотно улеснение е сушилнята

# 4
  • Мнения: 992
аз продължавам да гладя защото не ме кефи да обличам малката с  омачкани дрешки, но от сушилня дрешките излизат почти като гладени особено тези поларените или хавлийките, така че можеш и да не гладиш

# 5
  • Мнения: 27 524
Казват - стерилизация  Rolling Eyes

Никога не съм гладила - абсолютно излишно и префърцунено  Peace

# 6
  • софия
  • Мнения: 1 745
Обичам ви  love001!Това е една страхотна новина за мен,защото гладенето ми беше направо  Sick.

# 7
  • Мнения: 218
И аз не съм гладила дълго. Гледаха ме като извънземна като казвах че (ще) гладя всичко на малката  Shocked Енергията ми стигна до втория месец, от тогава гладя само по естетически причини  Wink

Последна редакция: нд, 24 сеп 2006, 22:02 от seaflower

# 8
  • Мнения: 481
Ох благодаря ви Grinning! Много ми харесва това, което пишете и ще ви послушам като по-опитни  Joy

Общи условия

Активация на акаунт