Решите ли си косата след като я измиете?

  • 6 702
  • 118
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Искам да попитам дали си решите косата след като я измиете /докато е мокра/?
Аз я решех, но една приятелка ми каза, че е по- добре да не я реша, защото косата се къса по- лесно и така и се губи обема като изсъхне.

# 1
  • Мнения: 27 524
Никога  Stop

Мократа коса е изключително податлива на късане, разтегляне и увреждане на косъма. Не се реши, тегли, дърпа и изобщо - не се закача. Само суха  Peace

Професионалните фризьори стрижат жените с дълги коси на сухо, наскоро коментирахме това в една тема, мисля, че на Бейбиту беше  Peace

# 2
  • Мнения: 2 220
Реша я. Иначе продобива странна форма.

# 3
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Реша я, въпреки че знам, че се къса, но ако не го направя, след това изобщо няма да мога.

# 4
  • Мнения: 2 019
Никога  Stop

Мократа коса е изключително податлива на късане, разтегляне и увреждане на косъма. Не се реши, тегли, дърпа и изобщо - не се закача. Само суха  Peace

Професионалните фризьори стрижат жените с дълги коси на сухо, наскоро коментирахме това в една тема, мисля, че на Бейбиту беше  Peace


newsm10

# 5
  • Мнения: 7 430
Никога Naughty
Не си спомням от кога не съм я сресвала newsm78
Ресането го правя само с ръка на почти суха или суха коса Peace

# 6
  • Мнения: 282
Да,въпреки че знам, че не е полезно. Embarassed

# 7
  • Мнения: 2 550
Реша я, да.
И след и по време на къпането.
Ако не се разреша, докато съм намазана с балсам - забрави да се разреша изобщо  Crazy

# 8
  • Мнения: 8 505
Да.Защото след миене мога да я среша в най-добрия случай след 2 дни.Не ми е кой знае колко гъста,но косъмът ми е тънък и ми е много трудно.

# 9
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Да,реша я.Но на сухо не е ли  по-трудно,в смисъл,не се ли скубете?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Не веднага.

Първо си увивам косата с хавлиена кърпа, стоя така ок. 15-ина мин. и чак тогава я сресвам, ама тя моята е къса, така че минавам точно 2 пъти с четката.  Laughing

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Първо минавам добре с пръсти (като сресване), след това много внимателно с едър гребен я сресвам.После я понамачквам с пръсти, с наведена на долу глава.

# 12
  • Мнения: 870
Сресвам я внимателно, защото косата ми е права и ако не я среша придобива малко странна форма, не ми се заплита, защото задължително ползвам балсам или маска.

# 13
  • Мнения: 17 402
Че аз суха абсурд да я среша. Само мокра по веме и след къпане, с много едър гребен. Миналата седмица бях на фризьор- и там процедираха така( измиване и после сресване на мократа коса). А за подстригването на суха коса- още не може да се оправи моята след едно такова филиране или както там се казва.МИна една година, а краищата ми са като проскубани Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 622
Реша я преди да я намокря и след като е напълно изсъхнала. Така правя от години.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт