Вяра, Надежда, Любов

  • 5 899
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 640
Много съм впечатлена от тризначките в ББ3 Grinning
Страшно са ми интересни в общуването по между си- как говорят почти едновременно, по един и същи начин и колко информация могат да обменят за единица време.
Дали това се дължи на факта, че са еднояйчни близначки или просто, че са израстнали заедно?
Познавам породени момичена с подобно поведение, но тези са много по-различни естествено.
Доколкото знам в БГ има още една такава тройка близначки, а някой чел ли е как е положението по света?

# 1
  • Мнения: 2 013
И аз съм впечатлена от начина им на говорене - нищо не мога да им разбера, като кудкудякане е малко. И това не се дължи на диалект. Имат говорни дефекти, но като говорят с другите хора май им се рабира newsm78 Предполагам, че са имали собствен език в първите си години и след това са проговорили български, но са запазили интонацията и бързината си....
Наистина са рядък случай.
Сега ще поровя в нета за identical triplets

# 2
  • Мнения: 7 640
за говора- имам приятелки от Благоевград- всички говорят толкова бързо Laughing, отделно диалекта

# 3
# 4
  • Мнения: 7 803
ей давайте пове4е инфо, zа такива като мен, които не могат да го гледат
моми4ета сега ровя zа инфо zа триzнаци иz немското пространство. мога да кажа, 4е преz 2005 са се родили доста триzнаци Crazy другото интересно, което открих е 4е Нестле поемали иzхранването на многоzнаци  Shocked , като родителите могат да иzбират от 80 техни продукта кое мляко и какви п*рета да полу4ават. жалко, 4е не съм го открила по рано  Sad

http://www.tilo-schuster.de/VIP/Dreist/Dreist.htm

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 10:31 от jump

# 5
  • Мнения: 1 272
Знам още една българска тройка близнаци, пак са Вяра, Надежда, Любов. Те са от Русе и пак са много интересни

# 6
  • Мнения: 964
Мои познати в ямбол имат тризначки,но само двете са еднояйчни и си приличат,третото е различно Mr. Green

# 7
  • Мнения: 7 640
ей давайте пове4е инфо, zа такива като мен, които не могат да го гледат
моми4ета сега ровя zа инфо zа триzнаци иz немското пространство. мога да кажа, 4е преz 2005 са се родили доста триzнаци Crazy другото интересно, което открих е 4е Нестле поемали иzхранването на многоzнаци  Shocked , като родителите могат да иzбират от 80 техни продукта кое мляко и какви п*рета да полу4ават. жалко, 4е не съм го открила по рано  Sad

http://www.tilo-schuster.de/VIP/Dreist/Dreist.htm

не се ядосвай- близнаците не са многознаци Laughing

# 8
  • Мнения: 7 803
да бе днес питах, не са, ама ще ми изпратят подаръци  Flutter

# 9
  • Мнения: 7 640
да бе днес питах, не са, ама ще ми изпратят подаръци  Flutter

пиши и на Памперс- и там е така, после да се похвалиш какви са армаганите Peace

Я кажете- Бакаловите- еднояйчни близначки ли са- щото хич не ми изглеждат така, даже Божидара изглежда по-възрастна

# 10
  • Мнения: 4 965
Няма начин да са еднояйчни. В някакъв вестник имаше детски снимки, на които пак едната е руса, а другата черна. Много са различни и(само дето и двете са по-мургави), но на мен Божидара повече ми харесва (по-интересна ми е с тази мургава кожа + руса коса и сини очи), докато Ивайла ми е прекалено тъмна.

# 11
  • Мнения: 7 803
ми аз от нестле вече нколко пъти получавам подаръци. също от милупа, бебивита,хип, бюбхен, бепантен и още доста други. хип и бебивита дават пюрета, лъжички. хип и кремчета от новата колекция. бюбхен също доста дадоха. милупа са и те щедри.памперс ми дадоха ваучери за 25 евро  Hug  не знам в бг дали дават по нещо.

# 12
  • Мнения: 2 013
Нищо не са ни давали от никакви фирми, поне преди 7 години.

Последна редакция: ср, 27 сеп 2006, 13:52 от Divana

# 13
  • Мнения: 7 803
лошо, лошо нищо да не дават  Confused

# 14
  • Мнения: 3 336
Нищо не са ви давали от никакви фирми, поне преди 7 години.


И аз нищо не съм получила даром.

Интересно ми е как може хем тризначки, хем еднояйчни. Но като видях снимките, които Дивана е открила се убеждавам, че може bowuu

Ивайла и Божидара не са еднояйчни, Божидара е със сини очи, Ивайла с тъмни, и Божидара като тен е по-светла от сестра си. Виждала съм ги на живо, бивша манекенка съм, така че имам близки наблюдения.

Би трябвало на момичетата с тризнаци като СеРРи да им се каже за това предложение на Нестле и памперс Peace bowuu

Общи условия

Активация на акаунт