Мацки, хайде да отслабваме!!!

  • 579
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Цяло лято ядох и продължавам и е крайно време да се спра. Не съм влизала от доста време тук и ето какъв е резултата Twisted Evil. Да не говорим, че самочувствието ми намалява прогресивно с качването на килограмите Embarassed и така не може. Време за фитнес НЯМАМ, а и ме болят ставите и ми е забранено. Позволяват ми плуване, но и за това нямам време  newsm78. преди време големите отслабваници ги направих с "Японското чудо", но честно казано не ми се прави пак тази диета. Оттогава като видя сварени яйца и ми се драйфа Sick . Лунната не ми действа, така че давайте идеи, да се спираме на нещо и да го правим, че тези телеса ме побъркват  Crazy .

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тичане на място........може да звучи смешно, но аз така преди време отслабнах........тичах си вкъщи на място..започва се с пет минути, после увеличаваш на 10, 15 , 20, 30........след това правиш малко упражнения за разтягане и душ.........естествено тичаш на музика и пред огледалото, за по- голям стимул  Mr. Green.....сега трябва пак да започна........но нямам воля  Sad

# 2
  • Мнения: 3 861
хм, сега видях съседната темичка и ще се присъединя към нея, а модераторите ако искат да я заключат тази

# 3
  • Мнения: 3 861
Тичане на място........може да звучи смешно, но аз така преди време отслабнах........тичах си вкъщи на място..започва се с пет минути, после увеличаваш на 10, 15 , 20, 30........след това правиш малко упражнения за разтягане и душ.........естествено тичаш на музика и пред огледалото, за по- голям стимул  Mr. Green.....сега трябва пак да започна........но нямам воля  Sad
никак не е смешно, това е най добрия начин, но на мен ми е забранено всякакво подобно натоварване, а и ме боли. 2 дена да потичам или да поскачам тае-бо и след това съм извън строя поне 2 седмици, ужасно е Cry!

# 4
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Бай дъ уей, и аз нещо мисля да почвам да тичам сутрин, докато времето тотално не се е сговнясало. Дните, в които ходя на фитнес, няма да тичам, останалите сутрини обачеееееее- яко кросове.

Общи условия

Активация на акаунт