ТЕЛК заради бронхиална астма!

  • 1 399
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Моля някой да ми помогне със съвет Praynigдъщеря ми е на 4 години и и откриха астма.Сега искат да мине на ТЕЛК,но едни ме съветват да не го правя а други да.ако някой е минал по този път нека ми даде съвет.Моята докторка ми каза,че за астма режели много от процентите на Телка.

# 1
  • Мнения: 816
Не знам какво значи "режели много от процентите на Телка", но аз в момента с това се занимавам. Взех си документ от ЛКК в нашата поликлиника и ще ходя да го подавам за ТЕЛК в соц. служби. ПРавя го, защото държавата изплаща социални добавки, както и безплатен санаториум един път в годината. Интересувам се, кой те е посъветвал да не се захващаш?

# 2
  • Мнения: 3 914
Няма нищо лошо в това да мине детето на ТЕЛК ,така държавата изплаща соц.помощ за социална рехабилитация и интеграция ,което означава че същата поема разходите по лечението със лекарства,ако е хронично заболяването, и веднъж годишно санаториално лечение.Помощта е малко ,но тя ти се полага.Какво ти е дала държавата ,че и тези пари да и подариш?Успех  bouquet

# 3
  • Мнения: 23
ами моята алерголожка тук в Варна ми каза ,че само ще си хабя времето!

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Паола, попитай в ДЕЦА С УВРЕЖДАНИЯ И ХРОНИЧНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ. Там много от майките се борят с всички перипети покрай ТЕЛК-а и мисля, че ще ти бъдат полезни.

Общи условия

Активация на акаунт