Предзимна слюноотделяща-какъв вид шоколад харесвате

  • 3 321
  • 79
  •   1
Отговори
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
В светлината на предстоящото преминаване към зима и необходимите килограми за това, а и защото ръбах един шоколад, да питам  Mr. Green Какъв вид шоколад харесвате.

Аз обожавам, де що има някакъв плод вътре (вкл. и стафиди), въпреки че нямам някаква определена необходимост от шоколад и консумирам рядко.

# 1
  • Мнения: 2 550
Ами с ядки обичам най-много Simple Smile

# 2
  • Мнения: 920
Черен като нощта. Линдт.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Всякакъв...
Не отказвам. Млечен, черен, бял, с ядки, без ядки, с плодове, без плодове, с пълнеж, без пълнеж, течен, твърд...

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Как се казваше...едни малки шоколадчета в кутийка, на станиола има мечета, а като хапнеш и ти става едно ледено в устата.
Мерси също много ги обичам.
Има и един гръцки с бадеми, но нещо поизчезна напоследък.

# 5
  • Мнения: 805
с кисело мляко.

# 6
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 150
само с ядки НЕ обичам Sunglasses

# 7
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Всякакъв,без белият.

# 8
  • Мнения: 3 042
Аз обичам с лешници. Особено този на "Милка".  Blush

# 9
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Всякакъв Heart Eyes...без натурален.

# 10
  • Мнения: 3 447
Линдт. С коняк, с ром, с шамфъстък, с портокал... абе какъвто и да е, ама Линдт да е Heart Eyes
Като бях малка имаше едни бонбони - Moritz Eiskonfekt, нещо такова бяха

и страхотно се топяха в устата. Не знам внасят ли ги още, май не съм виждала Thinking
Как се казваше...едни малки шоколадчета в кутийка, на станиола има мечета, а като хапнеш и ти става едно ледено в устата.
А, точно тези са, това с мечетата е другият вид Peace

# 11
  • Мнения: 4 806
хубав да е ... Simple Smile

# 12
  • Мнения: 6 243
Черен. Ако може да е на Линд, най-добре, но ако няма - каквото има.

# 13
  • Мнения: 22 530
Фин млечен с или без ядки.за предпочитане цели лешници.Затова не харесва много от шоколадовите бонбони-прекалено се размива вкусът на шоколада.Купувам си с охота Милка алпин милк,детските и този с цели лешници.Преди обичах и бях,но сега ям по-рядко./Фена съм на шоколада,ама то си ми личи. Crazy

# 14
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз съм на моменти - веднъж мога да ям само със стафиди и плодове, после само с плодов пълнеж, сега съм в периода си на аеро шоколада - ох, отивам да си купя едно шоколадче Simple Smile

А и обичам също да си намажа на малко кръгче Франзела с течен шоколад Wink  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт