интересна овулация

  • 882
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте,
отдавна чета сайта, но никога не съм писалала.
Искам да попитам някоя от вас дали е отчитала овулация с едно малко микроскопно устройство ,наречено "may be baby",в което посредством папратовидни образувания се отчита овулацията.До колко може да се разчита на него?Аз днес на майтап плювнах за да видя какво ще отчете и видях много хубави правилни папрати - представете си на 4-ти ден от цикъла .ДА  не повярваш ,аз още съм в цикъл , а такива стойности.Сега си обяснявам, защо като я търся тази овулация м/у 14-17 ден никаква я няма.Още днес отивам при доктора да поговорим и да му покажа.Между другото аз съм от Видин и повярвайте ми много трудно се намира доктор в тоя забутан край.Слава Богу моят е печен , за мое съжаление скоро ще се мести в София та не знам какно ще правя.Пишете ако знаете нещо повече за тия папрати.Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 1 950
Виждала съм такова устройство преди поне десетина години. Приличаше ми на някакава детска играчка.  Много несериозна работа ми се струва. При наличие на толкова други начини, които могат да се прилагат за установяваве на овулация, не ти препоръчвам да разчиташ на това.

# 2
знам.Прилича на червило , но имам много познати включително хора с медицинско образование , които му се доверяват и са забременели с него.А какво ще кажеш за такива хормни на 4-ти ден от цикъла?Става въпрос за ЛХ,защото това нещо отчита ЛХ чрез папратите -високо ниво точно преди ову-то

# 3
  • Мнения: 4 324
Не съм виждала, само съм чела отзиви за тях, като повечето отрицателни.

Сега за твоя случай. Има момичета които твърдят, че са забременли в подобни ситуации. Ама на мен ми се вижда страшно невъзможно, не мога да си обясня овулация по време на менструация. Но ти най-добре иди на лекар, за да не се чудиш какво става.  

# 4
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
имам колежка, която преди да забременее е ползвала такова чудо... Та какво разправяше тя - в месеца, в който заченала, всеки ден го преплювала това устойство и всеки ден отчитало липса на овулация ... Ако се вярва на този уред, не е ясно как е станал нейния Гошко Simple Smile.

# 5
  • Видин
  • Мнения: 159
Извинявай за въпроса но кой лекар посещаваш и ще се мести в София. Питам защото и аз съм от Видин.

# 6
  • Мнения: 1 951
Доколкото знам теста трябва да се прави сутрин на гладно и преди да пиеш нещо, иначе може да отчете погрешно. Ти така ли го прави? Може заради това да ти показва овулация  newsm78

# 7
винаги сутрин преди да си ял ,пил или мил зъби, защото се отделя в слюнката през нощта.

# 8
  • Мнения: 2 120
Възможно е овуто ти да  е   по време на цикъл. Хубаво  еи да го провериш на ултразвук.

# 9
  • Мнения: 7 640
май jump от Близнашкия беше ползвала такова нещо и беше дала впечатления, може да я попиташ.

Иначе наистина ову може да имаш по всяко време на МЦ.

# 10
  • София
  • Мнения: 35 814
Имам такова микроскопче - неможе да му се има доверие, само ще те заблуждава и обърква.
Обикновенно Папратовият феномен е характерен за ЦС / не че в другите секрети го няма/, но е най-точен там.

Общи условия

Активация на акаунт