Харесвате ли свекъра си?

  • 8 610
  • 179
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
До сега попадах на теми само за свекървата и нищо за свекъра.Какво мислите за вашия?За моя мога да кажа само хубави неща,много лъчезарен,разбран и земен човек.Винаги ми е приятно да общувам с него.
Вие сте. Grinning

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ами по десетобалната система му давам 8.

# 2
  • София
  • Мнения: 819
Да, харесвам го много, не само защото има къща на морето и готви чудно, ами много си обича децата и внучката (засега е само Стела), но е и много разбран и умен човек, винаги мога да потърся съвет или помощ от него и няма да откаже, с каквото може ще помогне или поне ще насочи, има и добро чувство за хумор, това е важно за мен, и носи майтап Mr. Green Обичам си го  bouquet

# 3
  • Мнения: 37
За моя мога да кажа само хубави неща,много лъчезарен,разбран и земен човек.Винаги ми е приятно да общувам с него.
Вие сте. Grinning

Щастливка!
Когато се запознах със свекъра той ми направи много добро впечатление.
Но след едно-две гостита и няколко негови реплики реших, че най-добре ще е и празниците да си честитим по телефона.

# 4
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
аз от свекърва не мога да се оплача, но свекъра ми ме дразни ужасно много - чувства се длъжен да ни се меси, да дава акъл на мен и мъжа ми за неща, от които си няма и представа, опитва се да налага патриархални порядки и се вживява като патриарх на голяма фамилия. Не отчита факта, че вече двама от синовете му си имат собствени семейства, за които да полагат грижи.

# 5
  • Мнения: 4 473
За мъртвите или добро или нищо. Ще се въздържа от коментар, но най-общо казано беше странен човек, но справедлив. Лека му пръст.

# 6
  • Мнения: 37
аз от свекърва не мога да се оплача, но свекъра ми ме дразни ужасно много - чувства се длъжен да ни се меси, да дава акъл на мен и мъжа ми за неща, от които си няма и представа, опитва се да налага патриархални порядки и се вживява като патриарх на голяма фамилия. Не отчита факта, че вече двама от синовете му си имат собствени семейства, за които да полагат грижи.

Сега ако кажеш, че дава акъл и в бизнес делата, те разкрих- Ти си етърва ми! Grinning

P.S. Извинявам се за off-a. Embarassed

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
аз от свекърва не мога да се оплача, но свекъра ми ме дразни ужасно много - чувства се длъжен да ни се меси, да дава акъл на мен и мъжа ми за неща, от които си няма и представа, опитва се да налага патриархални порядки и се вживява като патриарх на голяма фамилия. Не отчита факта, че вече двама от синовете му си имат собствени семейства, за които да полагат грижи.
Това все едно аз съм го писала.

# 8
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Сега ако кажеш, че дава акъл и в бизнес делата, те разкрих- Ти си етърва ми! Grinning

P.S. Извинявам се за off-a. Embarassed
Wink
точно там много обича да се меси, нищо че с мъжа ми имаме над 10 пъти по-високи доходи от него, доста по-често ни се налага да се разправяме с данъчни, счетоводители, доставчици и пр.
Сега ни обяснява от Варна, как да си намерим и купим жилище в София Wink

# 9
  • Мнения: 2 237

   Sick Sick Sick Пълен алкохолик,ужасно мрънкащ,сърди се че не живеем при него,не го гледаме и не му даваме пари.По никакъв повод не търси сина си,за празници,за рожден ден...за нищо.Все едно го няма.
Е,дали го обичам ?!?  Close

# 10
  • Мнения: 6 167
Свекър ми е с Алцхаймер и  не го познавам ( а и не искам) такъв, какъвто е бил
А е бил доста жесток и суров човек, обладан от идеята за пари и богатство.
Слава богу синовете му са пълнтата му противоположност - благи и човечни.
В момента свекър ми е едно дете, което е толкова сладко в усилията си да прави нещата, като хората, че няма начин да не го харесвам.
Някъде в мозъка му има и мисъл за внуче и понякога ме гледа толкова меко и мило, че е много трогателно.

# 11
  • Мнения: 7 914
Не !  Peace
 Не че ми е направил нещо човека... просто не е мой тип личност! Peace

# 12
  • Мнения: 4 406
не, но рядко го виждам и не може да ме подразни много

# 13
  • Мнения: 5 026
 
аз от свекърва не мога да се оплача, но свекъра ми ме дразни ужасно много - чувства се длъжен да ни се меси, да дава акъл на мен и мъжа ми за неща, от които си няма и представа, опитва се да налага патриархални порядки и се вживява като патриарх на голяма фамилия.
Това все едно аз съм го писала.
Peace

 Ами той човека не е лош, но си пада малко чешит. Свекърва ми ме кефи повече!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 951
Не,доста голям чешит е и никак не го харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт