Кърмене с настинка

  • 571
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 605
Хванах настинка  Sad  Гърлото боли, носът те4е, главата боли, имам лека температура. Отидох до аптеката, където ми дадоха Салвиятимол но сега 4ета в листовката, 4е то съдържа 31% алкохол и естественно не се препоръ4ва zа кърма4ки  #Cussing out 

Та въпроса ми е, какво можете да ми препоръ4вате? Как да не zараzя бебка, при положение 4е цял ден сме сами и се кърмим на поискване?

# 1
  • Мнения: X
Татяна, опитай да се лекуваш с хомеопатия. Тя е съвмeстима с кърменето.
За твое успокоение, вземи си маска за лице от аптеката, но според мен няма смисъл. Малка е верятността беба да хване нещо от теб. Ти едва ли си хванала нещо вирусно, по-скоро е настинка.

Докато кърмих Бобо няколко пъти съм боледувала - той не се е заразявал. Започна да боледува като започна интензивно да се смесва с други хора - тоест като започна ясла. Аз си го обяснявам, че с кърмата някак преминава силен имунитет, дори и като боледуваш - антителата които изгражда организмът ти срещу болестта  преминават в кърмата.

П.П. Аз пък още веднъж горещо да ти благодаря че ми намери онази аптека с on-line доставките. Колета ми пристигна, всичко е супер. Поръчах си даже и Лансинох , че тук не се намира. Благодаря!

# 2
  • Мнения: 11 818
Аз бях така скоро и останха на чай и вода и взимах парацетамол за температурата - така се преборих само за 1 ден, а дъщеря ми я оставих изцяло на кърма 3 дни за всеки случай. Така ни се размина, дано и при вас бързо отшуми. Успех!

# 3
  • Мнения: 7 605
Благодаря ви zа отговорите. Обадих се на акуШерката ми която ми препоръ4а едно хомеопати4но лекарство, дано да помогне.

МиШенце, много се радвам zа аптеката, аz не я бях пробвала та не zнаех колко са добри..... 4удесно   bouquet

# 4
  • Мнения: 3 092
И аз бях така.Парацетамол , течности - вода , сокове , чай и Хомеожен за гърлото.Кърмих много често.
Успех.

# 5
  • Мнения: 5 026
И аз бях така.Парацетамол , течности - вода , сокове , чай и Хомеожен за гърлото.Кърмих много често.
Успех.
И задължително слагай маска! Скорошно оздравяване!

# 6
  • Мнения: 90
Здрасти и аз бях така , препоръчаха ми ' Осцилококцинум ' -хомеопатично е , и за щастие при мен имаше ефект  Simple Smileза 2 дни се оправих , а на бебка й няма нищо

# 7
  • Мнения: 11 818
Tatjana, Мишенце, кажете повече за тази аптека on-line! Извиняма се, че малко е зивън темата, а не можах да намеря, ако е обсъждана и преди.. Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт