Курс по арабски език?

  • 921
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 798
Момичета, писала съм многократно имейли на ИЧС, отговор нямам, интересува ме дали освен при тях има курсове по арабски език, но сериозни, поне за тези 2 точки:
1.След всяко ниво- изпит и документ
2.Квалифицирани преподаватели
Ако някой знае или още по-добре-ако е ходила-нека сподели.Ще съм ви много благодарна. HugПомня една тема-за езици май беше, много хора бяха писали , че учат/или знаят/ арабски/.

# 1
  • Мнения: 17
ми единствените за които знам, а и със сигурност са добри, са тези от НБУ.акоте интересува влез в сайта им и виж на Арабистика имената им, а мисля че има и телефони

# 2
  • Мнения: 1 798
БЛагодаря за отговора, вече мислех, че това ще е поредната ми тема  без дори един написал...
Ще проверя сайта на НБУ. Peace

# 3
  • Мнения: 454
В момента ходя на курс в ИЧС, по испански, но това няма значение. Специално за там, не мисля, че можеш да имаш каквито и да е съмнения относно компетентността и квалификацията на преподавателите. След всяко ниво има изпит. Защо се занимаваш да има пишеш, а направо не им се обадиш по телефона? Повечето от курсовете започнаха този понеделник и ако нямаш възможност да се обадиш, мога утре да проверя как стои въпросът с арабския при тях.

# 4
  • Мнения: 113
БЛагодаря за отговора, вече мислех, че това ще е поредната ми тема  без дори един написал...
Ще проверя сайта на НБУ. Peace
може ли, ако научиш нещо да пишеш, защото и аз се интересувам
много ти благодаря предварително   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт