Откъде може да се купят кашони с цел преместване

  • 2 724
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 116
Хайде момичета помагайте Simple Smile

Предстои ни преместване в новата къща Simple Smile
Мечтая си обаче това да стане културно, т.е. да си купя кашони, да категоризирам вещите по кашони, всеки кашон да е описан и т.н.

Та по въпроса, търся кашони, къде се продават и колко струват  newsm78

Мерси предварително  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 4 546
идея си нямам къде се продават. попитай в кварталния магазин - няма начин да не ти дадат, макар че едва ли ще имат много на куп.

# 2
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Може да помолиш в близкия магазин да ти запазят кашони вместо да ги изхвърлят. Иначе когато се местихме опаковах багажа в чували. Само чупливите неща бяха в кашони.

# 3
  • Мнения: 3 116
Проблема е че част от нещата автоматично ще отидат в мазето, става думи за учебници и други подобни неща и ще е по-удобно в кашони Simple Smile

Освен това няма да имат гардероб засега в новата къща, така че ще ми е по-удобно от кашон да вадя отколкото от чувал  ooooh!

# 4
  • Мнения: 46 434
Местили сме се доста пъти, винаги сме отивали в случаен магазин наблизо и са ни давали безплатно, но е хубаво да ги предупредиш 1-2 дни по-рано, защото обикновено ги изхвърлят бързо  Simple Smile

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 16:43 от Никол

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 926
и аз съм на вълна местене Laughing Питах в кварталния магазин и мацките сега ми събират Party

# 6
  • Мнения: 3 116
А сега де, ами то ние пазаруваме предимно от големите хипермаркети  ooooh!

Абе знам че се продават, обаче не знам къде. Пък и не знам дали няма да ми излезе прекалено скъпо тази моя идея  Whistling

# 7
  • Мнения: 1 117
Аз взех от кварталните магазинчета Peace

# 8
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
 можеш да попиташ на пазара търговците, които продават банани. като опразнят повече кашони - после ако има желаещ ги продават/ те са най-здрави и удобни/. или пък нашите "братя", които продават банани за 1 лв., но не плащай повече от 30 до 50 ст. на кашон. магазин за прахове и такива продукти може да съберат малко..-
 успех  Peace

# 9
# 10
  • Мнения: 270
Има ли смисъл да ги купуваш,при условие,че могат да ти дадат от някой магазин?

# 11
  • Мнения: 4 806
вече са ти дали най-добрия съвет - от съседен магазин с предварителна уговорка Simple Smile

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ние като сме се местили, помолих в съседните магазини да ми ги пазят и минавах да си ги взимам Laughing

# 13
  • Мнения: 3 116
Ще взема да обиколя пазарчето тези дни Simple Smile

И без това ще местим багажа етапно Simple Smile

# 14
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
ако нямаш успех с магазинчетата, може да си купиш. Като местихме офиса се наложи да купим сериозна бройка, не си спомняма цената, но не бяха особено скъпи.

Общи условия

Активация на акаунт