Благодаря на Birdie !!!

  • 14 135
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 166
Просто искам да изразя благодарността си към него! Снощи благодарение на неговите съвет и намеса успяхме да спрем много сериозна алергична реакция. Преди това се обадих на личната, тя само ми каза да отидме на преглед днес и че при описаните симптоми/снощи пуснахтема по повод тези симпотми/няма нищо страшно и не ни е нужна Бърза помощ. За всеки случай аз писах и на него. По описаните от мен симптоми той предположи,че става въпрос за алергична реакция към лекарствен продукт. Веднага дадохме противоалергично лекарство. Днес след преглед при личната се оказа, че ако не сме реагирали навреме е можело да стане сериозна беля, тъй като заедно със отичането на устните е започнал процес на отичане на каналите в нослето /ако правилно съм я разбрала, че тя ми го обясни с термини/, а това е щяло да доведе до сериозен проблем с дишането. Просто сме реагирали на време. Днес Вики е все още малко отекъл, но значително по-малко и диша свободно. Затова - безкрайни благодарности!!  bouquet  bouquet  bouquet Не ми се мисли какво е можело да стане! Благодаря ти, Birdie! 

# 1
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Ами ще използвам темата и аз да му благодаря,преди време синът ми кашляше,реших да му пиша,човека веднага се отзова и ми даде ценни съвети,ех ,ако имаше повече такива педиатри тук............

# 2
  • Мнения: 3 166
ех ,ако имаше повече такива педиатри тук............

И аз така казвам. Снощи не изгуби търпение с мен и проблемите ми. Прояви внимание, което  личната не прояви. Ако снощи й звънях толкова пъти, колкото писах на Бърди, тя щеше да се изнерви/случвало се е/, но той се отзоваваше всеки път...

# 3
  • Мнения: 48
Аз също искам да поднеса благодарностите си към Бърди.
Рядко пускам теми, предимно чета. Пуснах темата защото видях че е онлайн и отговора дойде веднага от него.

  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 461
И аз се присъединявам към момичетата.Винаги  откликва  с компетентно мнение и ми  вдъхва успокоение.  bouquet

# 5
  • Мнения: 5 531
Хиляди благодарности и от нас.Винаги когато сме имали нужда се е отзовавал независимо от това колко късно е.  bouquet

# 6
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
От нас също   bouquet. За много неща ...  и една кашлица   Grinning...

# 7
  • Мнения: 8 585
Благодаря на всички... макар че се чувствам неудобно. Embarassed

 Hug

Последна редакция: вт, 26 сеп 2006, 10:40 от Birdie

# 8
  • Мнения: 2 171
Бърди, и аз искам да ти благодаря за търпеливите обяснения и желанието ти да помогнеш, въпреки големия кръг от майки, готови винаги да се впуснат в спор с теб  bouquet. На мен също си помагал и въпреки, че тогава ти благодарих на ЛС искам пак да го направя, още повече че има специална тема за това. И няма от какво да се чувстваш неудобно Wink.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 526
И аз искам да му благодаря, защото винаги ми е отговарял.  bouquet Винаги, когато съм се чудила за нещо, трябвало ми е повече инфо за мен, за моето дете или за някое друго детенце, като напиша тема във форума ми е давал компетентно мнение. Благодаря Birdie, продължавай все така да ни помагаш Simple Smile) Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 4 150
И аz да благодаря zа хубавата муzика  Wink и zа другите отzиви.  bouquet

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз да му благодаря,, че винаги е насреща и че си губи времето с форума.......и заради това, че ни дава възможност да избираме как да действаме, като  дава и своето мнение.........аз почти никога не се вслушвам в него, но това вече си е отделен въпрос........нали има майки, на които помага

Последна редакция: вт, 26 сеп 2006, 11:32 от secretgarden

# 12
  • Мнения: 46 508
И аз да му благодаря,, че винаги е насреща и че си губи времето с форума ...

Също и за съветите, които ми даде, когато опряхме до него  Grinning

# 13
  • Мнения: 1 089
И аз искам да кажа отново едно голямо БЛАГОДАРЯ,  Birdie!  bouquet

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Не съм допирала до Birdie, но да кажа БРАВО за търпението и отношението! Наистина ми направи впечатление!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт