Отговори
  • Мнения: 875
Случва ли се нещо подобно в нашия мил град? Ако не, нека организираме!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
Може би трябва да повдигнеш въпроса в отчетните по градове - ако имате такава.Да разучиш къде са домовете, колко големи деца има вътре.Да се свържеш с директорите и да разбереш от какво имат най-належаща нужда  Hug

# 2
  • Мнения: 123
momo,
малко трудничко ще бъде да се организира такова нещо / и аз искам да направя така в Монтана/, но да ти кажа градовете са малки и съответно по-малко хора ще се отзоват, НО да не губим вяра и амбициите си!
Успех!!!

# 3
  • Мнения: 875
elii, монтана не е далеч. ако искаш да обсъдим нещата добре и да измислим нещо заедно.   Wink

# 4
  • Мнения: 123
Естествено, че искам, но врачанска област и монтанска са отделно и домовете са различни - в смисъл в монтанска има доста...а отделно има и във врачанска...ти поинтересувала ли си се за някой от домовете от вашата област...
аз се поинтересувах от нашата и виж какъв се оказа резултата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=129843.0

Може да измислим нещо заедно  Hug

# 5
  • Мнения: 875
здравей eliii,
много се радвам, че си заинтересована:) за съжаление прочетох това от линка, който си посочила и колкото и да не ми се ще да повярвам явно такава е действителността около нас.
знам, че областите ни са разделени и има доста домове и на територията на двете, но това не ми се струва голям проблем. във форума има списък на домовете по области. ако искаш може всяка от нас да се поинтересува конкретно за домовете наоколо и ако изникне нещо подходящо, да се насочим първо към него. аз нямам нищо против да организираме нещо първо при теб. както казах и преди, не сме чак токова далече.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 123
С радост бих се наела, но проблема е в това, че аз не живея в Монтана за сега и си ходя там през 1-2 месеца..сега като си ходих проверих за този дом, но не ми стигна времето за други...това не пречи обаче аз да помагам с каквото мога - дори и от разстояние, възпросът е, че не мога да обиколя домовете /поне не скоро/ и да видя как стоят нещата при тях...
Но все пак най-важното го имаме - желанието - така че да не губиме кураж...
Предлагам ти да провериш как стоят нещата с домовете в твоята област /в селата/, защото по принцип тези домове са в по-тежко състояние от тези в градовете и като разбереш какво е положението да видим коя с какво може да е от полза и къде да се насочим...аз в същото време ще се постарая да придвижа въпроса с домовете от моята област...ЩЕ УСПЕЕМ!!! Hug

# 7
  • Мнения: 1 770
Аз съм ходила в дома в Роман. Той е покрит от една организация, но не мисля, че би било проблем да проучим как стои въпроса с някаква подкрепа. Може да се свържем с тях и директно да ги запитаме.

Освен това в Роман се грижим за едно момиче (Мария), което завърши дома там, живее с приятеля си и имат бебе. В момента те са в София за операция на бебето - има вродено изкривяване на крачето.

Казвам това накратко, в случай че се заинтересовате от Роман.

# 8
  • Мнения: 123
Ами щом този дом все пак се подпомага от организация, значи не е чак толкова зле...ние трябва дасе насочим към домове, които не разчитат на никого и не могат да посрещнат най-належащите си нужди..поне аз така мисля

Общи условия

Активация на акаунт