sms

  • 1 900
  • 27
  •   1
Отговори
"ОБИЧАМ ТЕ СЛЪНЧИЦЕ.ЦУНКАМ ТЕ ПО МУЦУНКАТА И СТРШНО МНОГО ИСКАМ ДА СТАНЕШ МОЯ ЖЕНА И ДА ИМАМЕ МНОГО ДЕЦА.ЦЕЛУВЧИЦИ"

Преди час получих следния смс от моя приятел с когото сме заедно от година, който ме разстърси отвсякаде, незнам как да реагирам в случая, защото все пак това е неофициално предложение! Нямам думи! Помагайте, дори не смея да му се обадя след този смс! newsm78

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ами честито ти предложение. Сега само трябва да помислиш и отговориш с "ДА" или с "НЕ".

# 2
  • Мнения: 2 237
Ми честито ! Какво има да му мислиш,отговори с Да и ни кани на сватба !  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 495
Може би е изпаднал в някаква еуфория или пък  ти пише такива работи, за да разбере реакцията ти...Не го приемай чак толкова сериозно, това все пак е смс, поговорете насаме, когато се върне и виж за какво става въпрос Peace
А аз ти пожелавам дано това да се окаже истинско предложение за сватба  bouquet

# 4
  • Мнения: 5 317
Радвай се бе жена,какво има да се чудиш.

# 5
  • Мнения: 431
На мен не ми звучи особено сериозно, но ти си го познаваш най-добре. Peace

# 6
  • Мнения: 2 019
ако го обичаш какво се чудиш

# 7
  • София
  • Мнения: 39 744
Оригинален начин за предложение. Топката остава у теб Simple Smile

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Оригинален начин за предложение. Топката остава у теб Simple Smile
Peace

# 9
  • Мнения: 259
Е щастливка ,ако го обичаш и разбирате изобщо не се замисляй.
Наистина оригинално предложение.

# 10
  • Мнения: 2 040
А ЧЕСТИТО тогава ... няма място за чудене тук, искаш ли същото като него, казвай ДА и успех  Peace

# 11
  • Popovo
  • Мнения: 571
А ЧЕСТИТО тогава ... няма място за чудене тук, искаш ли същото като него, казвай ДА и успех  Peace

 Peace Да ни поканиш на сватба.  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 242
Ти си го познаваш най-добре, но на мен ми се струва,че е написано еуфорично в знак на това, че много те обича  Grinning Не ми звучи като сериозно предложение за брак. Но ако го желаеш - пожелавам ти го от сърце  Hug

# 13
  • Мнения: 270
Много оригинално предложение.Ако и ти искаш същото,давай смело напред и да пишеш за развоя на събитието.

# 14
  • Мнения: 127
ообади му се и му отговори в същия дух.......но няма място за изненада, обича те момчето, какво по хубаво от това. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт