кръв от носа

  • 868
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 169
Никога през живота не ми е текло кръв от носа ,а сега от 3 дни всяка сутрин имам обилно кръвоте4ение.Да отида ли на лекар или от бременноста са ми по слаби капилярите? newsm78 в 26 седмица съм и доста се 4удя дали е нормално. Нямам високо кръвно????? Thinking

# 1
  • Мнения: 1 986
  И аз почти всеки ден съм така,най-вече когато се издухвам-на мен доктора ми каза,че от бременността са ми станали по-слаби капилярите,но ако много те притеснява,по-добре се консултирай с лекаря си Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 718
И на мен ми казаха, че е нормално по време на брменността да теч кръв от носа. Но ако е много предполагам, че трябва да се консултираш с лекаря си.

# 3
  • Мнения: 1 101
При мен кървенето от носа продължи някъде около 2 седмици (бях бременна в 8-я месец). Временно е, дължи се на по-слабите капиляри по време на бременността  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 132
Здрасти,и аз бях със същия проблем (аз също ще раждам декември)и миналата седмица бях на УНГ- капилярите ни отслабвали,а освен това според доки-то през бремеността лигавицата на носа се увеличавала Confused.Та ходих три пъти да ми ги горят-капилярите,и си слагам капчици и етерични масла в носа.Сега всичко е ок.Ако искаш тел и координати на докторката-пиши на лични,ще ти ги пратя.

# 5
  • Мнения: 1 559
И аз бях така през бременноста...постоянно имах засахнала крьв в носа( а и доста повече секрет Sick ),и като се издухвах винаги имах крьв на кьрпичката,на няколко пати ми е и текло,но сьвсем леко.

# 6
  • София
  • Мнения: 408
Нещо нормално за бременноста, като изтръпването на краката, нощното ставане, честото ходене до тоалетна.

# 7
  • Мнения: 1 030
И аз бях така, но откакто родих не ми се е случвало. А през живота ми не ми беше ставало така

# 8
  • София
  • Мнения: 830
Спокойно, много майки са ти казали че не е нещо рядко срещано. Но според мен трябва да кажеш на следващата консултация.

Общи условия

Активация на акаунт