Как да дам пишкане?

  • 1 252
  • 20
  •   1
Отговори
Купих и от тези найлончета,които се закрепят към памперса,ама вече изхабих 3 и нищо не става tantrumКаква е цаката?Да я дебна да се изпишка и веднага да и сваля памперса ли?В пликчето все нищо не остава  33uu

# 1
  • Мнения: 539
Аз съм ползвала от тези пликчета които се залепят на детенцето - колектори им казват (май 2,70 лв струваше), не съм чувала за такива за памперс.
Та значи ето схемата - сутринта като се събуди детето от сън му залепяш колектора. Не се слага памперс, а просто го увиваш с пелена/кърпа, за да не му е студено на дупето.  Simple Smile Тогава предлагаш кърма/мляко,вода или сок. При нас имаше резултат до 15-20 мин. А преди слагането на колектора може да подмиеш детето само с водичка.
Успех Simple Smile

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
И аз незнам за такива за памперс. С колекторите е лесно, само че не трябва отгоре да се слага памперса. Аз залепям, обувам отгоре някакви гащички(панталонче) и го пускам да си играе. След малко проверявам и обикновено вече сме осигурили необходимото Grinning

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ето какво направих аз, когато трябваше да дадем урина на дъщеря ми на 6 месеца(след съвет с личната). В памперса й й сложих парче стерилен памук(колкото шепа), изчаках малко да се изпишка и след това с измити ръце изтисках памучето в шишенце. Количеството не беше голямо, но и в лабораторията обясних как съм взела урината и те казаха, че няма проблем.

# 4
  • Мнения: 678
Ако има кой да ти помогне,взимаш детето на ръце от долу едно легенче и викаш Пиш пиш и когато вземе да пишка поставяте шишенцето да се напълни.Може да ти се стори странно но и аз не вярвах че ще успея.Резултат имаше след 1 мин.Успех.

# 5
  • Мнения: 1 272
След като направих няколко безуспешни опита с пликче, накрая опитах директно с бурканче и половинчасовото ми висене бе увенчано с успех...

# 6
  • Мнения: 218
И аз имах този проблем в петък, докато се успеем и тя оздравя Simple Smile

# 7
  • Мнения: 262
postlah naelon i karpa,kogato malkata se sabudi i mahnah pampersa i tia se izpi6ka

# 8
  • Мнения: 1 949
Аз успях с колекторче, взех някакво за 60ст. Сложих памперса отгоре, ама много хлабаво, защото тя постоянно надничаше какво има лепнато за нея и се мъчеше да го отлепи. Но по принцип наистина е най-добре без да слагаш памперс - стига детето да може да седи на едно място, че нашето е едно шилоооо  #Crazy

# 9
  • Мнения: 4 176
Значи днес взимах урина на малкия с колектор.
Сутринта му го сложих и веднага му потопих краката в по-топла вода. Изпишка се след 10 секунди.
Винаги така правя.
Има и колектори за момичета.

# 10
  • Мнения: 7 640
божеее, какво заглавие Shocked

При нас се получи с кнтейнерчетата от около левче

# 11
  • Мнения: 46 430
Аз успях с колекторче, взех някакво за 60ст. ...

И аз, сложих памперса и след 1 час го отворих, беше пълно.

Единствения недостатък е, че трудно се отлепи от кожата и тя малко плака Confused 

# 12
  • София
  • Мнения: 4 570
Ние от третия месец пишкаме над леген, а вече и на гърне. Но обикновено децата след сън се изпишкват, така че може да пробваш с контейнерчето/бурканчето/ в леген.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
И аз успях с колектор за стотинки/0,60/.Залепих го в къщи и в болницата вече имаше резултат,който прехвърлихме в чашка.Дори имам спомен че беше залепнал доста яко.

# 14
Аз успях с колекторче, взех някакво за 60ст. ...

И аз, сложих памперса и след 1 час го отворих, беше пълно.

Единствения недостатък е, че трудно се отлепи от кожата и тя малко плака Confused 

Сега ще се попикаете Mr. Green от смях,но тъпата аптекарка ми каза да го залепя на памперса под не знам си там какъв ъгъл и то щяло да се стече и да влезе в пликчето ooooh! #CrazyИ наистина имаше някакви капки,кой знае как изобщо е станало EmbarassedИ през ум не ми мина да и го залепя баш там.Ужас,то било елементарно Blush

Общи условия

Активация на акаунт