проблемьт "електросмог"

  • 1 698
  • 9
  •   1
Отговори
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
направо ще полудея #Cussing out трето жилище отка3ваме 3аради електросмок, файерлес и тем подобни гадости....на мен не ми е проблем, но на татито ни му влияе много....има ли та кова чудо при вас и3общо и как се справяте с проблема, ако го има ?
ще сьм много благодарна на мнения и идейки Hug Heart Eyes...

Последна редакция: вт, 26 сеп 2006, 13:14 от amei

# 1
  • Мнения: 7 837
А какво е това, някакви вибрации ли  Blush

# 2
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
да, това са вибрации, които се получават от дек - телефони, ПС-та, бейбифони и всякакви такива високи технологии Close....не се чуват с нормално ухо, но с уред можеш да ги чуеш перфектно....всичко това "бльска" директно в мо3ька и при чувствителни хора се получава силно главоболие и нера3положение.....има специални и3олиращи материали, бои, тапети, но са невероятно скьпи.....

# 3
  • Мнения: 486
Може би аз нещо не разбирам, но ми се струва, че проблемът не е в жилищата - вие телефони, компютри и т.н не използвате ли? newsm78
Къща на село и отказ от модерните технологии може да е едно решение.

# 4
  • Мнения: 2 907
Доказано е, 4е от електросмог 4овек може да се разболее от рак. Ние вкъщи винаги изгасяме уредите от контакта, само от коп4ето не променя нищо. Когато бях студентка живеех в малко студио където имах телевизор, уредба, компютър и кухненски уреди. Спях по средата на този ужас. След година такъв живот бях болна, имах постоянна мигрена и безсъние. Тогава за първи път се сблъсках с този проблем и след доста 4етене по въпроса осъзнах огромния риск от електросмога. А за вредата от мобилни телефони мога да пиша много. Опити с животни, в 4иято близост е имало моб.тел, показват, 4е за уникално бЪрзо време развиват тумор в главата. Има много хора, които са болни заради 4естата употреба на тел., но тези слу4аи се крият. На кой изобщо му пука колко хора на година умират от рак заради облъ4ване от мобилен телефон, след като става дума за милиарди пе4алба...

# 5
  • Мнения: 2 825
Аз си мисля, че в 21 век човек трудно може да се 'спаси' от това. Или свиква да живее с 'него' в града или отива в планината изолиран.
Много е трудно да се намери място в град, което да не е подложено на тези вибрации.

# 6
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
http://www.google.ch/search?hl=de&q=elektrsmog&btnG=Goog … e-Suche&meta=
ей тук можете да прочетете повече, ако имате желание, ра3бира се.....ние сьщо пол3ваме телефон ( но не дек Naughty ), ПС-тата са и3олирани, бейбифон нямаме.....и3общо сме се постарали да ограничим вредното влияние 3а нас и 3а те3и около нас ( вкл. подарихме телефон да сьседката отгоре ).....проблемьт е, че повечето хора си нямат и понятие 3а те3и неща ( като сьседката ни от долу, която ка3а че си е купила телефона от най-голямата тел. компания тук и не може да е вреден Twisted Evil )....тогава сля3охме да й покажем 3а какво става вьпрос, обаче реакция никаква....оставихме й литература по вьпроса, едва ли я е прочела....

# 7
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Доказано е, 4е от електросмог 4овек може да се разболее от рак. Ние вкъщи винаги изгасяме уредите от контакта, само от коп4ето не променя нищо. Когато бях студентка живеех в малко студио където имах телевизор, уредба, компютър и кухненски уреди. Спях по средата на този ужас. След година такъв живот бях болна, имах постоянна мигрена и безсъние. Тогава за първи път се сблъсках с този проблем и след доста 4етене по въпроса осъзнах огромния риск от електросмога. А за вредата от мобилни телефони мога да пиша много. Опити с животни, в 4иято близост е имало моб.тел, показват, 4е за уникално бЪрзо време развиват тумор в главата. Има много хора, които са болни заради 4естата употреба на тел., но тези слу4аи се крият. На кой изобщо му пука колко хора на година умират от рак заради облъ4ване от мобилен телефон, след като става дума за милиарди пе4алба...

mystic-но приятелче , ка3ала си го перфектно  Hug Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 11 310
Аз също се чудех на мъжа ми, че изключва всички уреди директно от контакта, а не с дистанционното, но ето, че имало и друг освен спестовния смисъл.
Има и друго - зависи откъде минават електрическите кабели и дали са добре изолирани.
Колкото по кабелната салата е голяма, толкова по-малка е вероятността да се избяга или изолира човек от ел. смога. Защото по самите кабели също тече това напрежение, което облъчва (може би начина ми на изразяване не е правилния, ама имам предвид магнитните полета около кабелите)

# 9
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
поставихме специален шалтер, който и3ключва всякакви тоци пре3 нощта....ако се наложи да 3апаля лампа се включва, когато я 3агася - спира.....каабелите не са толкова проблем, може да се спре тока, проблемьт е в дек телефоните и мобилните, които са с непрекьснат сигнал, дори и да не говориш в момента....

Общи условия

Активация на акаунт