Ползвате ли кредитни карти

  • 2 182
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
Ползватели кредитни карти .Ако ползвате на коя банка . В ЦКБ и Биохим ходих  обяснихами условията .Чудясе в коя банка да подам документи.Благодаря ви.

# 1
# 2
  • Мнения: 3 405
Ползватели кредитни карти .Ако ползвате на коя банка . В ЦКБ и Биохим ходих  обяснихами условията .Чудясе в коя банка да подам документи.Благодаря ви.

Райфайзен  Grinning Там са най-изгодните условия:

Банкови карти
 
"РайКАРТ с  50% по-ниска лихва!
9% лихва върху ползвания лимит
до края на месец февруари 2007 г.
за всички клиенти, подали искане за издаване на РайКАРТ  в периода 01.09.-30.11.2006 г.
Картите на Райфайзенбанк (България) EАД осигуряват сигурност и удобство при управление на личните средства"
 
http://www.rbb.bg/

има и онлайн заявка за Райкард:

https://www.rbb.bg/Applications/Raicard/

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Когато попиташ тук, каква кредитна карта да избереш... Всеки ще ти "прокламира" своята карта... Защото за него тя е най-добрата... Същото е като "нашето гардже"... Няма такова нещо... За теб една карта е добра, защото търсиш еди какви си условия... Ама за другия е точно противоположното, защото търси друго...
Предлагам ти ето този материал... Това е изследване на Българската Национална Асоциация на Потребителите... Изключително полезен е...
Успех с избора на ВИД карта... А не на чия банка...

П.С. На същия сайт има сравнителни изследвания за сиренето, кашкавала, батериите, киселите млека, куриерски услуги, кренвирши и други... www.bnap.org

П.П.С. И няма да се уморя да повтарям... Не се набутвайте с Euroline и Transcard... Въпреки, че постоянно много от потребителите скачат върху мен заради този призив... Само се замислете... Защо раздават на де кого видят Transcard...

Последна редакция: вт, 26 сеп 2006, 08:20 от Ekcnpec

# 4
  • Мнения: 2 584
Когато попиташ тук, каква кредитна карта да избереш... Всеки ще ти "прокламира" своята карта... Защото за него тя е най-добрата... Същото е като "нашето гардже"... Няма такова нещо... За теб една карта е добра, защото търсиш еди какви си условия... Ама за другия е точно противоположното, защото търси друго...
Предлагам ти ето този материал... Това е изследване на Българската Национална Асоциация на Потребителите... Изключително полезен е...
Успех с избора на ВИД карта... А не на чия банка...

П.С. На същия сайт има сравнителни изследвания за сиренето, кашкавала, батериите, киселите млека, куриерски услуги, кренвирши и други... www.bnap.org

П.П.С. И няма да се уморя да повтарям... Не се набутвайте с Euroline и Transcard... Въпреки, че постоянно много от потребителите скачат върху мен заради този призив... Само се замислете... Защо раздават на де кого видят Transcard...



на мен пък не ми дават кредитна карта защото съм по майчинство Close

# 5
  • Мнения: 4 546
да. от транскард не сме доволни. пращат ги по пощата, заедно с ПИН кода.  Close отделно, че банката от която я взехме и те не бива, ама другаде нямаше да отпуснат толкова голям лимит. сега взехми виза, ще видим там как ще е

# 6
  • Мнения: 766
С мъжа ми имаме карти на Transcard и ги ползваме повече от година и половина. Досега не сме имали никакви проблеми  newsm78

# 7
  • Мнения: 959
Не ползвам и все още устоявам на изкушението.

# 8
  • Мнения: 36
Ползвам Транскарт от 4 год.и Виза от 1 год.Много съм доволна.Всички разплащания за консумативи -ток , вода , телефон ,gsm правя през Интернет от Транскарт .Спестявам си часове по опашки и следене на срокове .Винаги се разплащам през Кт карта в магазините ,ако има терминал на картите ,които имам .Веднъж месечно правя превод за погасяване  и всичко е ок.

# 9
  • Мнения: 9 077
Супер доволни сме от Райфайзен-ската кредитна.

# 10
  • Мнения: 295
Ако ползвате на коя банка са .Аз се чудя  в коя да подам документи.

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжа ми си извади от Първа инвестиционна банка, но не знам защо избра нея.

# 12
  • Мнения: 253
Не. Предпочитам да плащам в брой  Grinning поне за сега.

# 13
  • Мнения: 295
Благодаря ви за отговорите.Спрях се на ЦКБ карта маркет.Сега ще попълня и изпратя документите.

# 14
  • Мнения: 3 929
Аз ползвам Юролайн на Пощенска банка. Имам я от 2002 или 2003 година, не помня точно. Доста е висока лихвата, ама май и на другите кредитни институции също е висока. Ако искаш!

Общи условия

Активация на акаунт