Лентички Taky - начин на употреба?

  • 896
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 575
Взех си преди няколко седмици въпросните лентички от Метро, само че за мой късмет няма инструкции как се работи с тях, само на испански и още някакъв език.
Бих се обадила да се оплача на вносителя, ако имаше въобще данни за него - доколкото знам вече е задължително да има етикет на български, но както и да е.  #Cussing out

Та на няколко пъти се опитвам да се обезкосмявам с тях, просто отлепвам лентата, залепвам и дърпам рязко, ама космите си седят, а лепилото остава  Thinking
И се чудя в мен ли е проблема, или в тях.
Преди години бях взимала на Veet и помня, че трябваше да се загреят м/у дланите, но тези са толкова меки, че ако ги загрея съвсем ще ми остане по кожата кола.....

Как се действа с тези лентички, че въобще нямам време и възможност да се мотам по козметици.......

# 1
  • Мнения: 9 583
Аз ги слагам за малко във фризера, защото наистина са много меки и всичко остава по кожата.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Да и аз-първо в камерата,а после ги загрявам като ги търкам с ръце.Ако нещо остане по лицето се почиства със специалната кърпичка/има в опаковката/или с бебешко олио.

# 3
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
По принцип като си ги купя веднага ги слагам в хладилника. Така , когато ми се налага да ги използвам са готови за употреба веднага. Пробвай. Peace

# 4
  • Мнения: 5 299
Нищо не ги правя. Държа си ги в кутийката. Хубаво е като залепиш лентата на кожата, да натриеш добре с ръка, и да дръпнеш рязко в противопложнта а страна на растежа на косъма. При мен никога не е имало провал.

Общи условия

Активация на акаунт