Отговори
  • Мнения: 1 555
Момичета, какво ще стане, какъв е рискът ако не направя теста, а направо преминем към инсето ? Преди съм правила такъв тест и мога с ръка на сърцето да кажа, че не съм изпитвала такава болка досега след инсето неможах да стана 2 часа  #Crazy, макар че съм претърпяла какво ли не, и сега доктора (д-р Владимиров) като ми каза че трябва да направим направо ми се подкосиха краката ! Благодаря ви за отговорите ! И желая на всяка една от вас пълна къща с щастливи и палави дечица  Hug

# 1
  • Мнения: 7 716
Щом си правила скоро тест за проходимост на тръбите не е задължително пак.
Поискай лекарят да ти сложи обезболяващо  преди инсеминацията.
Мисля, че предния път е било инцидентно, но за всеки случай говори с лекаря.

# 2
  • Мнения: 1 320
Я, пак ни обясни, че нещо не разбрах:
-правила си инсе, но не си правила тест за проходимост на тръбите
-правила си тест и ти предстои и инсе
-правила си и двете.
Колкото до болката и мен ме болеше след всяка инсеминация, на трасфера при инвитрото не знам изощбо как издържах. Отдавам го на шантавата си шийка - вероятно е тясно каналчето или е малко кривичко-при мен, де.

# 3
  • Мнения: 1 555
Правила съм преди 2 години тест за проходимост и сега пак ми се налага, или по-точно доктора го изисква и въпроса ми е дали е наложително да се направи преди инсето или може направо да се премине към процедурата, а и какви са рисковете при не направен тест освен че се намалява % на успеваемост ?

# 4
  • Мнения: 1 320
Ами, възможно е за две години да се получи запушване някакво. Или сраствания. Рискуваш да не ти е успешна инсеминацията. Просто ще стреляш съвсем, съвсем в тъмното. Вземи обезболяващи и по-добре си направи този тест. Успех!

# 5
  • Мнения: 1 555
Благодаря ви момичета !  Hug Hug Hug Много много успех ви желая !

Общи условия

Активация на акаунт